YouTube Yasağı Facebook`a yaradı | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // YouTube Yasağı Facebook`a yaradı

YouTube Yasağı Facebook`a yaradı

Normal şartlarda Eski eş dost bulmak için kullanılan Facebook daha sonra sosyal gruplarla kabuk değiştirme ve içinde ki oyun api`leri ilede eğlence mekanına doğru yön değiştirmişti. Ülkemizde ki Youtube yasağı Facebook`un ülkemizde ki konumunu biraz daha değiştirdi diyebiliriz. Her Facebook hesabına giriş yaptığınızda ana sayfanızda günde 50 60 videonun paylaşıldığını görebiliyorsunuz.

Artık arkadaş ortamlarında facebook videoları konuşulur hale geldi. Sanırım Youtube`nın bir kaç ayda daha kapalı kalması sonucunda adının bile anılırlığı kalmayacak. Youtube iyi kötü her telden video bulmak mümkündü ama facebook`un bu konuda ki artılarından biri insanlar gerçekten beğenilecek olan videoları paylaşma taraftarı olunca her ana sayfanıza düşen videoyu izlemeden geçemiyorsunuz.

YouTube belki eninde sonunda halkın tepkisinden sonra yasak kalkar bekleyişindeydi ama bence ciddi anlamda Türkiye pazarını kaybetmek üzereler desem boş olmaz. Bu sayede Türkiye Cumhuriyetinin talebi olan Türkiye destek masasınıda devreye sokarak yasağın kalıcı olarak kalmasını sağlarlar. O gün gelene kadar yada ilelebet Facebook videoları ile zaman geçirmeye devam ..

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , , ,Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk