Youtube kapandı msnde şenlik var | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Msn Adresleri // Youtube kapandı msnde şenlik var

Youtube kapandı msnde şenlik var

Youtube uzun zamandır eskişehir sulh ve ceza mahkemesi tarafından reklam panosu olarak kullanılmakta. Türkiyede ki Youtube kullanıcıları bu reklamı izlemekten sıkılmış olsa gerek ki kendilerini msn sohbetlerine yada okey tarzı oyunlara kaptırmış durumdalar. Hükümet milleti youtube gibi bağımlılıktan kurtarayım derken umarım kumarbaaz yapmaz 🙂
Şaka bi yana geröekten youtubede ki video keyfi diğer sitelerde yaşanmıyormudur acaba bence youtube fazla büyütüp onsuz olamayız moduna kendimizi biz sokuyoruz. Belki de youtubenin kapalı olması bize yerli olan video sitelerini tanıma imkanı sunar. Hem böylece ulu önder Atatürk`ün hakaret videolarını yayınlamak gibi bir densizliği yapmış olan bu yapmış olduğu densizliği özür bile dilememek için kabul etmeyen youtube hizaya gelir ve kapitalistlerin yakamızdan düşmesini sağlamış oluruz.
Yerli yiyelim yerli giyelim yerli kullanalım .
Yrli malı yurdum malı heerkes onu kullanmalı falan filan . Ciddiye almayacağınızı biliyorum , sizler yine vtunnel gibi siteler üzerinden yada ip ayarlamsı ile youtube giriş yapıyorsunuz muhakkak.
Ben derim ki youtube yi bırakın bari msnde ki arkadaşlarınızla zaman geçirin msn şenlensin samimiyet artsın. Youtubeden daha fazla verimli olacağına iddaya girerim .

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk