Turist Kadınların dilinden anlamak. | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Turist Kadınların dilinden anlamak.

Turist Kadınların dilinden anlamak.

Bilindiği üzere ülkemiz turizm cenneti , her ülkeden binlerce turistin tercihi olmaya ve kendini gelen turistler üzerinden dışa tanıtmaya olanak sağlıyor. Bir çok turist ülkemize geldikten sonra emeklilik köşkünü burdan satınalma kararı verecek kadar beğeniyor. Alman turistlerin ilk tercihi olmasının yanında rus tursitler tarafındanda ülkemizin güneyi mesken edilmiş .

Tabi ülkemizin bu kişileri ekonomi olarak görmesinin yanında bizim erkeklerimizde gelen tursitlere farklı gözlerle bakmaktan geri kalmıyor. Gerçi erkeklerimizin turistlere yaklaşımı onlarında hoşuna gitmiyor değil. Bu nedenle sadece ülkemize aşk için gelen kadın sayısı hayli yüksek. Böyle bir talebin olması erkek milletinide düşündürüyor. Acaba nasıl anlaşırım gibilerinden bir kaç soru takılıyor akıllarına. Oysa bu konuda sıkıntı yapmalarına pek bir gerek yok. Çünkü aşk için gelen kadınalrın sizin söylemlerinizle pek bir alakaları yok. Onlar ülkelerinde bulamadıkları bedensel mutluluğun peşindeler. Bu sebepledir ki Türk erkeklerinin bakımlı olmalırı gerekir. vucut dilini iyi kullanabilen ve bakışı ile bu dili tamamlayabilen erkekler. Sahillerimizde olsun her türlü turzim alanında gelen güzel turist kadınların gönlünde yer sahibi olabilirler.

Bir kaç arkadaşım sırf bu turist kadınlarla birlikte olabilmek adına yabancı dil kursuna kayıt bile yaptırmıştı. Öğrendiği çat pat dil ile onların kalbine sızabileceğini düşünen arkadaşım avucunu yalarken , kadınalrın dilden çok önemsedikleri vucudunu iyi kullanan diğer arkadaşım bir çok turist ile aşk yaşamış ve ülkemiizn tanıtımını en iyi şekilde yerine getirmişti.Bu sadece Turist kadınalrın değil türk kızlarınında beklentisidir . Şöyle bir empati kurun siz kadın olsanız baklava dilimi bir erkek mi yoksa koca göbekli bir erkek mi tercih ederdiniz. Koca göbeğinizle fransızca bilseniz boş yani , benden demesi,

Her ne kadar Turizm sezonu kapanmış olsada gelecek sezonlar için kendinizi bakıma alıp Turkish göbek modasından sıyrılıp Türk erkeğine yakışacak baklava dilimi göbek profilini oluşturmaya başlayın.

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , ,Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk