Skype Profil Gizlemek | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır, Skype // Skype Profil Gizlemek

Skype Profil Gizlemek

skype_logoSkype hesabınızın diğer skype kullanıcıları tarafından görünmesini , bulunmasını istemiyorsanız, facebook gibi profilin arama sonuçlarında görüntülenmemesi gerekiğini düşünüp hemen ayarlar kısmına girip bu işlemi yapmak isteyebilirsiniz, ama üzgünüz ticari  kazanım amaçlayan skype  profilinizin diğer kişilerce bulunumunu engellemenize izin vermiyor. Skype profiliniz her daim başkaları tarafından bulunabilir ve rahatsız edilebilirsiniz.

Genelde skype kullanıcı adınız  gerçek adınız ve soyadınızdan oluşturuluyor ve  size erişmek isteyen ama sizin istemediğiniz kişiler skype üzerinden kişi araması yaparak sizin skype hesabınıza kısa sürede erişebilir ve sizi rahatsız edebilir. Bu yüzden skype yöneticilerinden profilimizin tamamen gizlenebilirliğini destekleyen geliştirmeler bekliyoruz.  Skype profilimiz  arama sonuçlarında gösterilmesin.

Facebook yada twitter türünde gizlilik skype kulanıcılarının da hakkı. Hemde msn gibi bir programın yerine inşa edilmiş ve kullandırılmaya zorlanmış ticari kazanım amacı olan bir uygulama için bu gerekli. Skype Profil gizlemek yada skkype Profil yasaklamak isteyenler  sesinizi burdan skype yönetimine duyurun.

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , , , , ,Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk