Skype Kaydolmak ( Reismli Anlatım ) | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Erkek Msn Adresleri, Ivır Zıvır, Skype // Skype Kaydolmak ( Reismli Anlatım )

Skype Kaydolmak ( Reismli Anlatım )

Skype bilindiği üzere artık sosyal amaçlı sohbet programı olarak hayatımaza dahil oldu. Skype uygulaması daha önce kullandığımız msn messenger yerine kullanılacak. Arasında ki tek fark skype ile kişileirn taşınabilir yada sabit iletişim cihazlarını arayabiliryor olmanız ve ücretlerin diğer iletişim yollarına oranla daha uygun olması.

Bunun yanında skype hayatımıza renkde katacak gibi gözüküyor. sesli sohbet ve görüntülü sohbet imkanı ile aynı zamanda arkadaşlık hizmetinide vermiş oluyor. Böylece eskiden internet üzeriinden paylaşılan msn adreslerine şimdi skype kullanıcı adlarıda eklenmiş oluyor.

Skype uygulamasına kaydolmak için iki yol var. skype.com yada hotmail.com adresini ziyaret ederek kayıt olmak ve skype programını indirmek. Hepsi bu kadar. Skype programını kurmayan kalmasın. Msn messenger kapandı. Skype yeni msn programı. Msn yeni sürün skype.

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , , , , ,3 Yorum yapılmış " Skype Kaydolmak ( Reismli Anlatım ) "

 1. berkay.43 hotmail com diyor ki:

  İstanbulda yaşayan 43 yaşında bir beyim. Yaşıma uygun İstanbuldan BAYAN ARKADAŞ ARIYORUM. Tanışmak ister ve eklerseniz sevinirim. SKYPE MSN: berkay.43 Hotmail com

 2. Regina diyor ki:

  Merhaba arkadaşım benim adım özledim Regina, hiç evlenmemiş tek bir kız. Bu e-posta sürpriz tarafından ulaşamaz biliyor musun? Eğer internet arkadaşınız olmak isteyen birine duygu ifadelerini vermek için tek yol olduğunu biliyoruz. Ben senin profil bana hiç kimse bir erkek ya da kadın arkadaşı olmadan bu dünyada yaşamak inanıyoruz gerçek dostluk için iyi birbirlerini tanımak bizim için sizinle iletişim kurmak için yapılan bu web sitesini güzel bulundu.

  Bana ilgi varsa gerçek bir ilişki ya da dostluk için benim posta cevap olabilir, ve ırk veya aklınıza herhangi bir şey umursamıyorum, en önemli şey gerçek dostluk olduğunu. Ben cevap görmek ve senin de beni kendinizi intoduce ne zaman. Ben yakında duymak kadar kendine iyi bak.

  Hello friend my name is miss Regina, a single girl never married. I know this email cannot reach you by surprise? you know that internet is the only way to express your feeling to someone you wish to be your friend. I found your profile nice this website that made me to contact you for us to know each other well for true friendship which I believe that no one can live in this world without having a male or woman friend.

  If you have interest in me you can reply my mail for a true relationship or friendship , and do not mind the race or any thing you think of,the most important thing is true friendship. when I see your reply and I will like you to intoduce yourself to me too. Take good care of yourself till I hear from you soon.

 3. isminiz...kenan.mercan@hotmail.com diyor ki:

  Merhaba nasılsınız. Kırk yaşındayım ve İstanbul’da yaşıyorum. Oturup kalkmasını bilen, gerektiği yerde ve heryerde kendisini taşıyabilecek mütaviziliğe sahip kendisini yetiştirmiş bir BEYİM. Korkmadan ve hiçbir şüphe duymadan arkadaşınız olabilecek birisiyim. Kültürlü, anlayışlı, nezih ve alımlı TESETTÜRLÜ TÜRBANLI HANIMLARIN dikkatini çekmek istiyorum ! SKYPE ADRESİM: kenan.mercan

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk