Skype & Facebook Arkadaş Listesi ve Arkadaş Bulmak | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // arkadaşlık siteleri, Ivır Zıvır, Skype // Skype & Facebook Arkadaş Listesi ve Arkadaş Bulmak

Skype & Facebook Arkadaş Listesi ve Arkadaş Bulmak

Skype  oturumunuzu Facebook yada twitter hesabınızla açabiliyor ve bu sosyal hesaplarınızda ki arkadaşlarınıza erişebiliyorsunuz. Skype kullanıcı adı ile Facebook da arkadaş bulmak için  Facebook ile  oturum açıp  Üst menüden Arkadaşlarını bul bağlantısına tıklayıp aşağıda ki ekrandan skype seçeneğini seçiyoruz ve facebook hesabını bulmak istediğimiz skype kullanıcı adını yazıyoruz.  Bu kadar.

Aşağıda ki resimde gözüktüğü gibi facebook üzerinde diğer hesaplarını bildiğimiz tüm kullanıcılara erişebiliyoruz. Tabi ki arkadaşımız facebook  hesabından güvenlik ayarlarını kapatmamışsa. Eğer facebook profili paylaşılmayan kişiyi arıyorsanız bulamazsınız.

Incoming search terms:

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , , ,1 Yorum yapılmış " Skype & Facebook Arkadaş Listesi ve Arkadaş Bulmak "

  1. Regina diyor ki:

    Merhaba arkadaşım benim adım özledim Regina, hiç evlenmemiş tek bir kız. Bu e-posta sürpriz tarafından ulaşamaz biliyor musun? Eğer internet arkadaşınız olmak isteyen birine duygu ifadelerini vermek için tek yol olduğunu biliyoruz. Ben senin profil bana hiç kimse bir erkek ya da kadın arkadaşı olmadan bu dünyada yaşamak inanıyoruz gerçek dostluk için iyi birbirlerini tanımak bizim için sizinle iletişim kurmak için yapılan bu web sitesini güzel bulundu.

    Bana ilgi varsa gerçek bir ilişki ya da dostluk için benim posta cevap olabilir, ve ırk veya aklınıza herhangi bir şey umursamıyorum, en önemli şey gerçek dostluk olduğunu. Ben cevap görmek ve senin de beni kendinizi intoduce ne zaman. Ben yakında duymak kadar kendine iyi bak.

    Hello friend my name is miss Regina, a single girl never married. I know this email cannot reach you by surprise? you know that internet is the only way to express your feeling to someone you wish to be your friend. I found your profile nice this website that made me to contact you for us to know each other well for true friendship which I believe that no one can live in this world without having a male or woman friend.

    If you have interest in me you can reply my mail for a true relationship or friendship , and do not mind the race or any thing you think of,the most important thing is true friendship. when I see your reply and I will like you to intoduce yourself to me too. Take good care of yourself till I hear from you soon.

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk