Skype Bayan Arkadaş Bulmak | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // arkadaşlık siteleri, Erkek Msn Adresleri, Kız Msn Adresleri, Msn Adresleri, Msn Nickleri, Msn Resimleri, Şarkı Sözleri // Skype Bayan Arkadaş Bulmak

Skype Bayan Arkadaş Bulmak

Skype yakın zamanda tüm dünyada popüler sohbet aracı olarak yerini alacak ve hemen herkes tarafından kullanılmaya başlanacak. NEdir bu skype peki diye soracak olanınız varsa Msn messengerin cep telefonlarına erişimi olan versiyonu diye kısaca özetleyebiliriz.

Msn messengere bu denli benzer olan hatta tıpa tıp aynısı olan bir uygulamanında tabi ki Sanal arkadaşlık imkanı sunan taraflarıda olacaktır. Skype ile sanal arkadaşlık msn messengerda olduğu gibi tamamen sahip olduğunuz adreslerin paylaşımı ile ücretsiz. Hemen Skype hesabı açıp Skype adresi alabileceğiniz gibi. Mevcut Msn hesabınızı Skype hesabı olarakda kullanabilirsiniz.

Eğer msn adresinizi skype hesabı olarak kullanmaya karar verirseniz msn listenizde ki herkesi skype hesabınıza otomatik olarak aktarmış olursunuz. Skype hesabı almak için skype.com adresini ziyaret edebilir yada hotmail.com üzerinden edinebilirsiniz. Zaten skype uygulamasınıda indirmek için bağlantıya yönlendirileceksiniz.

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , , , ,



7 Yorum yapılmış " Skype Bayan Arkadaş Bulmak "

 1. Regina diyor ki:

  Merhaba arkadaşım benim adım özledim Regina, hiç evlenmemiş tek bir kız. Bu e-posta sürpriz tarafından ulaşamaz biliyor musun? Eğer internet arkadaşınız olmak isteyen birine duygu ifadelerini vermek için tek yol olduğunu biliyoruz. Ben senin profil bana hiç kimse bir erkek ya da kadın arkadaşı olmadan bu dünyada yaşamak inanıyoruz gerçek dostluk için iyi birbirlerini tanımak bizim için sizinle iletişim kurmak için yapılan bu web sitesini güzel bulundu.

  Bana ilgi varsa gerçek bir ilişki ya da dostluk için benim posta cevap olabilir, ve ırk veya aklınıza herhangi bir şey umursamıyorum, en önemli şey gerçek dostluk olduğunu. Ben cevap görmek ve senin de beni kendinizi intoduce ne zaman. Ben yakında duymak kadar kendine iyi bak.

  Hello friend my name is miss Regina, a single girl never married. I know this email cannot reach you by surprise? you know that internet is the only way to express your feeling to someone you wish to be your friend. I found your profile nice this website that made me to contact you for us to know each other well for true friendship which I believe that no one can live in this world without having a male or woman friend.

  If you have interest in me you can reply my mail for a true relationship or friendship , and do not mind the race or any thing you think of,the most important thing is true friendship. when I see your reply and I will like you to intoduce yourself to me too. Take good care of yourself till I hear from you soon.

 2. berk serkan diyor ki:

  skype adresim
  hartakatala tüm kızlar eklesin

 3. muhterem diyor ki:

  selam güzelbayanlar

 4. şevki diyor ki:

  slm

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk