Sevgiliniz Mini Etek Giyse Ne Dersiniz ? | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Sevgiliniz Mini Etek Giyse Ne Dersiniz ?

Sevgiliniz Mini Etek Giyse Ne Dersiniz ?

Hani her ne kadar batılılaşsakta Türk erkeği için yıkılması zor bazı tabular vardır. Bunun temelinde Türk erkeklerinin diğer toplumlara oranla daha kıskanç bir yapıya sahip olması. Türk erkeği kadınını sahiplenir onu her anlamda diğer hemcinslerinden sakınır.Bu yapısı ile Türk erkekleri ideal eş olarak ön plana çıkar.

Ama ne var ki her kadında güzelliğini teşhir etmeyi sever. Ve anlaşılması zor olan taraf kadının bunu yaparken bacaklarını ön plana taşıamsıdır. Bir kadın yüz bakımından ne kadar güzel olursa olsun eğer mini etek giyecek güzellikte bir bacak yapısına sahp değilse kendini güzel bulmaz. Kadın için bacaklar önemlidir. Tabi bacakalr erkekler içinde önemlidir. Mini etekli kadınlar bu yüzden her ortamda ön plana çıkarlar. Bunun farkında olan her kadının dolabında en az 5 tane mini etek bulunur. Peki mini etekli kadın gördüğünde gözünü alamayan erkekler kendi sevgililerinin mini etek giymesine ne diyorlar.

Şahsen ben sevgilmin mini etek giymesine karşıyım. Altına siyah renkte bir çorap giydiği takdirde buna müsade ediyorum .Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz. Acaba ben hala mağarada mı yaşıyorum ?

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , ,4 Yorum yapılmış " Sevgiliniz Mini Etek Giyse Ne Dersiniz ? "

  1. stil44 diyor ki:

    Benim de eşim giyiyor. hatta forumlarda arkadaşlara fotolarını gösterdim çok yakışmış dediler.

  2. Mehmt diyor ki:

    Eşimin ve bacakları güzel tüm bayanların mini etek giymesini destekliyorum. Güzelliklerin saklanmaması gerektiğini düşünüyorum

  3. hasan diyor ki:

    ben hasan istanbuldan benimle zewklii zamanlar gecirecek bayanlar eklesin ilişkim var cumartesi gunleri 2de acıkım sisi_sinsi-58@hotmail.com

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk