Sevgililer Gününe Özel Test | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Sevgililer Gününe Özel Test

Sevgililer Gününe Özel Test

Sevgililer gününün yaklaşması ile bir çok firma bu konuda kendini farklı kılmak ve tüketiciye kendilerini tercih ettirme mücadelesi içinde. Ama aralarında bir tane var ki benim bile ilgimi çekti . Benim bile diyorum çünkü bu sevgililer gününe sevgilisiz giriyorum . Arkadaşlık sitem var ama bir sevgilim yok olacak şey değil dimi.

Her neyse konu benim sevgilimin olup olmaması değil bu zaten sizi alakadarda etmez. Siz önce kendinize bakın , sevgiliniz olsa burda ne işiniz olur 🙂 Şaka filan bu firma Altınbaş kuyumculuk . Altınbaş kuyumculuk sevgililere özel bir aşk testi hazırlatmış . Ben girdim ve olmayan sevgilimle aramda ki aşkı ttest etmek istedim , amacım test sonuçlarının ne söylediğini görmekti. Sistem aslında basit girişte sizden adınız ve soyadınızı E-mail adresinizi istiyor. Sevgilinizinde aynı bilgilerini istiyor. Bunları neden istiyor diyebilirsiniz. Mutlaka bir sebebi vardır , mesela sizin e-mail adreslerinize hem test sırasında hem daha sonra bir kaç reklam maili atabilmek için 🙂 Ama bu hizmete karşılık bırakında bunu yapsın değil mi, kim bu devirde bedava işlem yapıyor ki , biz hariç 🙂

Teste gelelim test soruları sizin ve sevgilinizin 14 şubat Sevgililer günü birbirinize ne almayı düşündüğünüzü anlamak için tanıtım soruları. Sizin testiniz bittikten sonra aynı testi sevgilinize de uygulayacaklar , sonra bu iki test sonuçlarını karşılaştırıp size uygun bir hediye teklifinde bulunacakalr sanırım . Sanırım diyorum çünkü benim karşılaştıracak bir sevgilim olmadığı için testin finaline katılamadım 🙂.

Aranızdan bu teste sevgilisi olupta katılan olursa bizide sonuçtan haberdar ederse sevinirim . Eğer pırlantalarda güzel bir indirime sebep olacak bir kampanya çıkıyorsa test sonucu iki dakikada bir sevgili ayarlar yeniden test için başvuru yaparım ..

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , ,Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk