Sanal Aşk Hakkında ki düşünceleriniz.. | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Sanal Aşk Hakkında ki düşünceleriniz..

Sanal Aşk Hakkında ki düşünceleriniz..

İnternet üzerinden arkadaş arayan milyonlarca kişi olduğu su götürmez bir gerçektir . Peki bu insanların arayışında ki amaç nedir ? Bir çok kişi kendisine msn üzerinden sohbet edebileceği bir kişi ararken, ağırlı sevgili edinmek isteyen kişiler oluşturuyor.

Sanal üzerinden edinilen arkadaşlıkların sağlamlığı hakkında gelin az biraz düşünce paylaşalım.Sizce bu yöntem ile tanıştığınız kız yada erkek gerçek anlamda geleceği paylaşacağınız kişi olabilir mi ? Sanal aşka inancınız var mı ?

Çevremde tanık olduğum bir ilişki mevcut. Karşı binamızda oturan bir arkadaşım, Avusturyada oturan bir kız ile internet üzerinden tanışmışlardı. Yaklaşık 2 yıl sadece yazışarak sürdürdükleri ilişkilerini geçen yaz evlilikle sonuçlandırdırlar. Onların ilişkisi benim için bir örnek teşkil edecek olsa evet sanal aşk gerçekten mümkün derim , çünkü gerçekten çok kaliteli bir aile kurdular. Tabi bu herkes için aynı sonucu ortaya koyacak bir kaide değildir. Kimileri sanal üzerinden bilinç altında ki kimliğini dışa yansıtmak adına size aşık taklidi yaparak duygularınızı sömürebilir ki bu gerçekten oldukça yüksek oranda karşımıza çıkan bir durumdur.

Burda sizlerin sanal arkadaşlık hakkında ki deneyimlerinize yer vermek istiyorum .Paylaşımcılığınız ile bu alanda bizlere destek olurken site ziyaretçileri içinde örnek teşkil edebilirsiniz. . Şimdiden saygılarr..

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , ,Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk