Sagopa Kajmer Eurovision Sorunsalı | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Sagopa Kajmer Eurovision Sorunsalı

Sagopa Kajmer Eurovision Sorunsalı

Sagopa Kajmer ile alakalı haberlerden dikkatimi çeken olduğunda sizlerle paylaşmaktan mutlu oluyorum, biliyorum ki bu bloğun bir çok takipçisi sagopa dinleyicisi. Neyse Sagopa hakkında geçen tartışma konusu olan bir mevzu vardı. Cübbeli Ahmet hoca olarak bilinen bir kişi kendisine yöneltilen Eurovisyona kim gitsin sorusuna, şarkı sözlerini ve kişiliğini beğendiği Sagopa kajmeri söyleyince bir bu önerim baya bir destek almış.

Bu Cübbeli ahmet hocanın teklifi her ne kadar sagopa kajmer hayranları tarafından ilgi çekici olsada Sagopa kanadından destek veren kitleyi üzecek açıklama geldi ve Sagopa benim işim olmaz başka ilgilenen varsa gitsin ben gitmem dedi. Hani böyle bir durumda bizde kendimize vazife çıkartıp burda iki kelamda bulunalım istedim ve bu söyleşiyi birde anketle süsledim. Siz Sagopa hayranları bu konu hakkında ne düşünür, Sagopa önerisi sizin için ne ifade ediyor. düşüncenize an yakın seçeneklerden birine oy verin yada fikrinizi yorum ile belirtin .

Sagopa Kajmer Eurovision`a katılsın mı ?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , ,6 Yorum yapılmış " Sagopa Kajmer Eurovision Sorunsalı "

  1. sümeyra diyor ki:

    SAGOPA KAJMER eğer kendisini herkese tanıtmak isteseydi ki zaten herkez ona hayran gerçekten işi çok kolay olurdu SAGO ne yapacağını iyi bilir ayrıca mahlas ı hayranlarında kalsın lüzumsuz insanlar ın sagonun o güzel sesini duymasına gerek yoq

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk