Radyo dinle | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Msn Adresleri // Radyo dinle

Radyo dinle

Her ne kadar görsel medya kadar bir kitleye sahip olmasada radyo dinlemek farklı bir haz veriyor insan . Hele birde programcı olarak gerçek anlamda işini doğru yapan konseptine uygun ses tonu ve efekleri ile doğru konuları işleyen bir radyo kanalına müdavimseniz radyo tvden daha keyifli diyebilirsiniz.
Bu konuda benim favorim Best fm .
Hem yayınladıkları kaliteli müziklerle olsun hemde gerçek anlamda işinin erbabı diyebileceğimiz programcıları olsun süper bir radyo. Online dinleme imkanı ile Tüm yurtta ve dünyada kesintisiz radyo dinleme keyfi sunan Best Fm her radyo müdavimi tarafından frekans defterinde yerini almalı.

Programlardan , Gazoz Ağacı Arzunun inleyen nağmeleri Ceyhun Yılmaz şow benim yayın akışında yakaladığım ve kefile dinlediklerim arasında . Özellikle Cem aslanın haber yorumları ve Futbol takıntısı dinlenmeye değer niteliklerde. Arzu zaten bir alem onu dinlemeye doyamazsınız diyebilirim. Geveze ama akıllı artı eğlenedirici bir uslubu var . Zaten kendiside bu işi yaparken eğleniyor. Bir programcı kendi eğlenmeden dinleyici kitlesini nasıl eğlendirebilir ki. Ceyhun yılmaz şow programına dahil ettiği telefon bağlantıları ile canlandırdığı skeçlerle eğlendiriyor , tarihte bügün gibi konularda düşündürmeyi ihmal etmeyen şair ruhlu bir geveze . Onunla telefon bağlatısı kurup programa dahil olmak isteyenler konuşma adabını iyi bilmeliler aksi taktirde pek fazla zeytin yağı gibi üste çıkma imkanı bulamıyorlarç. Adam hazır cevap , sevilen kısmıda bu olsa gerek.

Herkese tavsiye etmekten çekinmeyeceğim Bir Radyon ve programcılar. Dinleyin hak verirsiniz.

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk