Path.com Sosyal arkadaşlık sitesi | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // arkadaşlık siteleri, Ivır Zıvır // Path.com

Path.com

Facebook yöneticilerinden biri facebook`tan ayrılıp kendi sosyal ağını kurmuş. Path.com olan bu sosyal arkadaşlık sitesine kayıt olurken cep numaranızı vermeniz gerekiyor. Daha çok iPhone ve Blackberry kullanıcılarına hitap eden Path.com sosya arkadaşlık sitesini Google satın almak istemiş ama Path.com kurucusu bu teklifi kabul etmemiş.

Path.com üyeliği Cep telefon numarasını talep ettiği için üye olup inceleyemedim ama sanırım, twitter modeli bir yapıya sahip.Facebook ve twitter için alternatif arayan kişiler için göz atılası bir site diyip geçelim.

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , , ,1 Yorum yapılmış " Path.com "

 1. calanthababe@yahoo.com diyor ki:

  Merhaba

  Benim adım bayan calantha, i bize senin hakkında hissediyorum nasıl bilmiyorum arkadaş olmak istiyorum, üzgünüm seni utandırıyor muyum ediyorum eğer (calanthababe@yahoo.com) benim e-posta yoluyla bana yazabilir, lütfen benim resimlerle birlikte benim kendi hakkında tüm açıklar.
  aşk senin,
  Bayan calantha
  ———————————————————-

  Hello

  My name is miss calantha,i want us to be friends i don’t know how you will feel about it,please you can write to me through my email (calanthababe@yahoo.com) i’m sorry if i am embarrassing you, i shall explain all about my self including my pictures.
  yours in love,
  Miss calantha

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk