Okey kızları | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Okey Kızları

Okey Kızları

Sanal aleme ilk başladığım yıllarda meşhur olan okey oyunu uzunca bir dönem ilgimi çekmiş günümün nerden bakarsanız yarısını işgal etmişti. Okey oynarken çoğunlukla oyun konusunda iyi olan kişileri seçerken daha sonra ki aşamalarda masama gelecek kişilerin kız olmasını tercih etmeye başladım.

Aslında bu seçiciliğimde geç kalmışlık söz konusu . Reel ortamda bir çok arkadaşımdan duyduğum internetten tanıştığım kız arkadaşla konuşuyorum , gibi cümleler bana benim neden böle kişiler düşmüyor diye yakındırdığı olurdu. Sonraları işin sırrını çözdüm . Sabah akşam okey oynayan kızın bir sevgilisi yoktu. Çünkü sevgilisi olan bir kız okey oynamak için oek fazla zaman bulamaz. Bu tabi teorik olarak bir düşnceydi. Fakat daha sonra kızlarla girdiğim diyaloglar sonrası bu konuda yanılmadığımı anladım .

Şimdi mynet üzerinden yada cikcik gibi okey salonlarında tanıştığım kız arkadaşlarla sohbetin belini kırıp sosyal bir birliktelik kuruyorum .Boşuna geçen günlere mi yanarsın .. Sizede okey oynayarak kız arkadaş edinmenizi tavsiye ederim . Orda yapılan sohbetlerle hem karşınızda ki sizi tanıyor hemde siz onu tanıyorsunuz.

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , ,Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk