Neyin Peşindeyiz Kızlar | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Neyin Peşindeyiz.

Neyin Peşindeyiz.

Düzenli olarak kontrol ettiğim mail kutumda sık sık rastladığım reklam maillerinden birinin giderek kendiini tekrarlamasından sonra mail sahibi olan siteye göz atma ihtiyacı duydum. Sitenin adı Badoo . Oldukça büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan Badoo Türk kullanıcısın da ilgisini çekip hatırı sayılır bir kitleyi kendi bünyesine dahil etmeyi başarmış. Msn Adresinizin şifresi ile site içinde mesenger oturumu açarak, listenizde ki arkadaşalarınızı orda bulabiliyorsunuz. Site daha çok belli talepler yoluyla kişileri buluşturmayı hedefleyen arkadaşlık sitesi görünümünde. Arkadaş arıyorum diyen hemen herkesin bakması gereken bir site.

Geçen gün site içinde dolanırken ansızın gelen bir mesaj sayesinde ilnur adında bir bayanla sohbet etme imkanı buldum. Başta söylediim gibi site arkadaşlık sitesi yani orda olan insanın ben buraya hava almaya geldim amacım biriyle tanışmak değil deme gibi bir lüksü yok. Ama nedense ilknur ilk selamı kendi vermiş olmasına karşılık daha sonra tanımak adına sorulan her soruyu benim sevgilim var kimseyi aramıyorum türünde cevaplayarak dumur yaşamama sebep oldu. Tamam zaten benimde kendisine yazıldığım filan yok selam veren kişiyi tanımak istedim.. Aslında bu sadece o sitede yaşadığım bir olay değil. Bu sitedende beni ekleyen bir kaç hatta hemen hemen hepsinin aynı tavrı gösterdiğini söyleyebilirim. bu konuda erkekler daha gerçekçiyiz sanırım . Merhaba dedikten sonra sevgilim yok benimle çıkar mısın diyebilme rahatlığına sahibiz. Ama kız milleti bunun tam tersi . Yoktan bir sevgili tasarlayıp , siz ne sorarsanız sorun benim sevgilim var hemide senden yakışıklı tamam mı benimle konuşurken dikkat et , türünde tavırlardan geri kalmıyorlar. İlginç valla madem sevgilin var o halde neden benimle yazışıyorsun , demek ki sevgilin senin ihtiyaçalrını beklentilerini karşılamıyor ve onun açığını sanaldan tanışacağın biriyle kapatmak istiyorsun. Bunu ben anlıyorumda sen neden anlayıp buna uygun davranmıyorsun. Boşuna zaman kaybı yaşatıyorsun .

Benim gibi çok erkek arkadaş vardır sanırım . Kız msn adresmi eklemiş, ilk önce selam yazıyor sonra beni nerden ekledin diyebiliyor:) Var var çok yaratıcı kız arkadaşlar var bu konuda .. Artık sevgili aramaktan vazgeçtim Cem Yılmazın dişi versiyonalrının peşine düştüm diyebilriim. Ne mizahsen diyaloglar . Hatta bu diyaloglar üzerine ek bir kategori bile yapmayı düşünüyorum.

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , ,28 Yorum yapılmış " Neyin Peşindeyiz. "

  1. eray diyor ki:

    31 yaşında adıyamandan olgun ciddi sempatik biriyim edebiyat öğretmeniyim. evliyim ama mutsuzum.aşksızım…dudakları ve gönlü aşka susamış bütün bayanları limanıma beklerim…sevda yüklüyüm,rüzgarlarımda aşk uçarılığı vardır…aşka hasret kalmış bayanlar ekleyin: yakisiklieray@hotmail.com

  2. ender diyor ki:

    slm ben ender bursadan her türlü sohbeti seven yaşta sınır yok ekleyin konuşalım

  3. ender diyor ki:

    ben bursada ender 18 22 yaş aralarındakı bayan ları bekliyom iyi günler

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk