Neden Facebook Hesabı olmalı | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Msn Adresleri // Neden Facebook Hesabı olmalı

Neden Facebook Hesabı olmalı

internetin hayatımıza girmesi ile birlikte bir çok iletişim aracıda insanoğlunun hizmetine girmiş oldu. Bu Hizmetlerin en başında tabi ki iletişim özelliği olan msn oluşturmaktadır. Hotmail gibi birbirleri ile haberleşme yöntemleri Türkiye de pek yaygın olarak kullanılıyor olmasada onuda görmezden gelemeyiz. Nitekim son dönemlerde msn gibi devasa boyutta ki iletişim aracının papucu Facebook gibi bir dev ile kıyasıya rekabet yapmak onun gölgesi altında kalmamak için kendini her geçen gün yenilemek zorunda.

Peki facebook nasıl olduda msn gibi yaygın olan iletişim aracının liderliğini tehdit eder oldu. Bunun cevabı çok açık aslında tüm dünya da gönüllü olarak facebook sempatizanlığı mevcut, medya olsun yada internet siteleri olsun kıyasıya facebook reklamı yapmakla meşgul.Hal böyle olunca facebookda bünyesinde ki bir çok niteliği daha ileri düzeyde geliştirerek kitlesinin hizmetine sunmakla meşgul.En son kişiler arası anlık meşajlaşma yani chat olayınıda dahil edince birileri msn artık tarih mi oluyor gibi bir sorunun ortalıklarda dolaşmasına neden oldu.

Peki hem msn hemde facebook kullanılmalı mı ? Sonuçta facebook msn de ki niteliklerden biri olan anlık mesajlaşmayıda bünyesine katmış ve bunun yanında bir çok aktivite ilede kendini sizlere takdim etmiş durumda.Buna rağmen ben şahsen anlık iletişim için msn tercihinde ısrar ediyorum.Kendi görüşüm facebook anlık iletişim için değil daha çok sosyal grupları ve eş dost arama aracı olarak kullanılıyor olmalı. He bir de youtube gibi video sitesin yasak olaması nedeni ile video paylaşım platformuda görmezden gelinemez.

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , ,Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk