Nasıl bir Arkadaş İstersiniz ? | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Nasıl bir Arkadaş İstersiniz ?

Nasıl bir Arkadaş İstersiniz ?

Bu blog üzerinden yazı yazmanın yanında diğer nimetlerinden faydalanmıyor değilim. Paylaşılan msn adreslerinden bir çoğunu kendi listeme eklemişimdir. Genelde kafa yapısı olarak bana benzeyen kişilerle olan iletişimi sürdürsemde bir çok kişi paylaşımalrında ki samimiyetten uzak hareketlerde bulunarak listeden silinmesine sebep olmuştur.

Burdan tanıştığım öyle kişiler var ki gerçekte taban tabana zıt düşüncelerin insanları olsakta yinede iletişimi kesemiyoruz. Onların takıntığı tavırlar belkide benim çevremde olsa sert tepki vereceğim hususlardır ama nedense bazen onlara ayak uydurma gereksinimi duyuyorum . Acaba sanal ortam beni bozuyor mu ne 🙂 . Yok aslında şöyle düşünmeye başladım. Farz edin ki siz mutevazi bir kimliğe sahipsiniz ve listenizde ki bir kişi sizin tam aksinize çılgın ve aykırı bir yaşam felsefesine sahip. Normal olan belki onun bu bakışını fark ettikten sonra silmektir , ama nedense ben bu konuda farklı düşünmeye başaldım. Benim zıt yönümde ilerleyen kişileri tanımak onların hayatında az bir sürede olsa yol almak daha zevkli gelmeye başaldı. En azından aynı pencereden hayata baktığınız kişilerle olan monoton bir diyalog karşınızda yabancı bir anlayışa sahip kişiyle yaşanmıyor, yeni birşeyler öğreniyorsunuz filan . Bunu bu aralar çok yapıyorum , merak ediyorum bu ruh haline sahip tek kişi benmiyim yoksa sizler bu evreyi çoktan yaşamışmısınızdır.

Sizler msn arkadaşınızı seçerken hangi kriterleri baz alırsınız. Tanıştıktan sonra sizinle gerçek anlamda aynı kulvarda olmayan kişilerle sohbet etmek hakknda ki düşünceleriniz nelerdir. Farz edin ki siz sohbet esnasında çok seviyeli bir uslup kullanılarak arada mesafe olmasını savunuyorsunuz ama karşınızda piç olarak niteleyeceğiniz bir kişilik var ve sulu cıvık ve argo bir uslupla sizinle iletişim kurmak istiyor nasıl bir tepki verirdiniz.

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , ,23 Yorum yapılmış " Nasıl bir Arkadaş İstersiniz ? "

  1. gizem diyor ki:

    istanbuldan yakışıklı ve seviyeli olanlar eklesin gizem_prettygirll@hotmail.com

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk