Msn Randevu vermek Ve Hüzün | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Msn Adresleri // Msn Randevu vermek Ve Hüzün

Msn Randevu vermek Ve Hüzün

Bir çok kişi sanal diyalogtan sonra msnde randevulaşarak sanal dostluklarını reel arkadaşlığa çevşirmek ister ama bu evre biraz sakıncalıdır. Çünkü kişiler klawye başında sadece kafasında yarattığı kişiyi oynarlar sanalda edinmiş oldukları kimlik reel kişiliği ile bağdaşmaz . Bu gibi durumlar bir çok sanal başlangıcı olan dostlukların hüsranla noktalanmasına sebep olmuştur.

Kız pc başında vamp ve hiperaktif bir kimliği canlandırırken reel yaşamında pc başında ki kişiliğini oynayamaz kendi olması gerekir ki zaten öylede olur. Yada kişi pc başında relax bir tavırla hareket eder gerektiğinde sanal fantaziler üretir ve oynar fakat yan yana gelme durumunda çekingenlik ve deneyimsizlik korkusu ortaya çıkar ve geri adım atılmasına sebep olur. Bu durum karşıda ki kişinin beklentilerini boşa çıkartır ve bir günlük buluşma sonrası son nokta koyulur.

Bu nedenle sanal kişiliğinizi kendinizi zorluyarak farklı konseptlerde olmak yerine doğal  hareket etmek kendini kasmamak , karşı karşıya gelindiğinde oluşabilecek zorlukların sıkıntı yaratmasına en büyük engeli oluşturur ve daha samimi bir birlikteliğin ilk adımalrı atılmış olur .

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , ,6 Yorum yapılmış " Msn Randevu vermek Ve Hüzün "

 1. ömer diyor ki:

  ateşli kızlar hadi ben yanlız yatamam

 2. ufuck diyor ki:

  slm… öncelikle ciddi olan baynlar ve sexi sınırsız yaşamak isteyen bayanları bekliyorum ben yalan değilim karşımdakide yalan olmasın çok güzel vakit geçirelim yaş önemli değil ama bayanların memnun kalıcana eminim… ist. ve çervresi olursa çok daha iyi olur bekliyorumm sıcak zaman geçirmek isteyenleri…. youngcaptain@hotmail.com

 3. nevzat diyor ki:

  bir samimi bayan arkadaş arıyorum mavidalga55@hotmail.com

 4. Nmacc diyor ki:

  Beklıom,kadın olsun bana olsun.orta yaşlı olsun.

 5. umut diyor ki:

  kendıne guvenen bayanlar eklesın

 6. nurettin diyor ki:

  yalnız yatamam diyenler bayanlar.ekleyin.

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk