Msn Messenger 9.0 Çıktı | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Msn Messenger 9.0 Çıktı

Msn Messenger 9.0 Çıktı

Msn Messenger kullanıcıları için yeni sürüm olan 9.0 piyasaya çıktı. Bu yeni sürümde birbirinden önemli özelliklerde beraberinde geliyor. Aynı bilgisayarada çoklu msn açmak için kurulan programalr vesaire tarih oluyor. Msn Messenger 9.0 için belli başlı özellikler aşağıda okuyabilir ve linklerden yeni msn sürümünü indirebilirsiniz.

Özellikler
Birçok yerden oturum açma ve mesajlaşma – Artık birden fazla bilgisayarda aynı adresten oturum açabileceksiniz.(Bunun için tüm bilgisayarlarda Windows Live Messenger 9.0 yüklü olması gerekiyor)

Kişi sesleri (Signature Sounds) – Bu özellik ile Messenger’a girdiğinizde kişileriniz sizin kişisel sesinizi duyar.(Fakat bu güzel özelliği karşınızdakine duyurabilmeniz için kişinin de Windows Live Messenger 9.0′a sahip olması gerekiyor.)İsterseniz de, seçtiğiniz kişi için çevrimiçi olma sesini de kapabilirsiniz.

Spam Raporlama (Spam Reports)- Eğer bir kullanıcı size spam içerikli bir mesaj veya davet gönderirse , siz onu engelleyebiliyor ve spam yollayanları rapor edebiliyorsunuz .Eğer siz spam gönderen kullanıcıları rapor ederseniz , messenger servisi bilgi toplayıp ve spam gönderenin hesabını sınırlıyor.Tüm bu raporlar daha iyi bir çevrimiçi deneyim için önemli bir adım.

Hareketli Görüntü Resimleri – Windows Live Messenger 9.0 .gif uzantılı resimleri destekliyor.Peki bunun anlamı ne? Görüntü resimlerinize artık hareketli resimler koyabileceksiniz.Benim de neden böyle bir özellik yok diyip durduğum özelliği sonunda eklemişler.Ayrıca programı yüklediğinizce birkaç tane de hareketli resim beraberinde geliyor.

Kişisel ileti alanında Link Verme – Artık kişisel iletinizde tıklanabilir bir link(site adresi) verebileceksiniz.

Görünümdeki Düzeltmeler – Görünümdeki değişmeler düzeltme niteliğinde Windows Live Messenger 8.5′den pek bir farkı yok.

Değişen Oturum açma , farklı duruş, anlık olarak yazı, ses ve video özelliği

Windows Live Contacts Server – Arka planda çalışan wlcomm.exe ile kişi bilgilerini korur, kişi bilgilerinizdeki güncellemeleri alır ve Messenger’ın daha hızlı açılmasına yardımcı olur.

Windows Live Messenger 9.0 henüz beta olduğu için çeşitli sorunlarla karşılaşılabiliniyor.İlk oturum açış biraz uzun sürebiliyor.

Windows Live Messenger 9.0 Türkçe Yama Kurulumu
Türkçe yamayı indirip içindeki msgslang.9.0.1407.1107.dll adlı dosyayı alıp C:/Program Files/Windows Live/Messenger dizinine kopyalayın.Varolan dosya ile değiştirilsin mi sorusuna evet cevabını verin.Bu işlemi yaparken Messenger kapalı olmalı.Hepsi bu kadar

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , , , , ,34 Yorum yapılmış " Msn Messenger 9.0 Çıktı "

  1. özgür diyor ki:

    slm kızlar nasılsınız yakışıklı desm karizmatik desem bilemem en iyisi siz ekleyin konuşalım anlarsınız============???????????????

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk