Msn İfadeleri ( Ücretsiz ) | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Msn İfadeleri ( Ücretsiz )

Msn İfadeleri ( Ücretsiz )

Msn insanların birbirinden yazışmasından öte kişiliklerinide yansıttıkları bir nevi profil kartı haline dönüştü. Anlık duygusal değişimlerin bile kolayca yansıtılamsının yanında, program içine dahil edilmiş smile diye nitelediğimiz karakterler ile o an ki düşüncemizi yada tepkimizi karşı tarafa iletebiliyor gülüp eğlenebildiğimiz gibi bir anlık kızgınlık ve kırgınlığımızıda bu ifadeler ile karşı tarafa bell edebiliyoruz.

İşte bu ifalerin yetersizliğinden şikayetçi olan yada eski ifadelerden sıkılıp yenilerini kullanmak isteyenler için sevindirici bir habeimiz var. ShifDelete.net birbirinden farklı ve çarpıcı msn ifadelerini msn kullanıcıları ile ücretsiz paylaşıyor , içinde birbirinden farklı temaları bulunduran bu ifadeler ile her an içinde bulunduğunu duygu ve düşünceleri karşı tarafa aktarırken daha renkli ve eğlenceli bir yol tercih edebielcek kendinizi farklı ifade edebilmenin mutluluğunu yaşaıyabileceksiniz.

Bu ifadelere sahip olmak içn tek yapmanız gereken ShitDelete.net adresine girip msn ifadelerini bilgisayarınıza indrimek ve güvenle kullanmak. Şimdiden siz değerli dostlarımıza kolay gelsin..

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , , ,3 Yorum yapılmış " Msn İfadeleri ( Ücretsiz ) "

  1. ibay diyor ki:

    sadece muhabet ve sevgi arkadaşlık dostluk oluşması için yazan olursa sevinirim.güzel hanfediler güzel insanlarda yazabilir

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk