Msn aşkım | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Msn Adresleri // Msn Aşkım

Msn Aşkım

Benim reel olarak bir çok kızla birlikteliğim olmuştur. Ama ne var ki msn üzerinden yaşadığım yada yaşadığı mı düşündüğüm aşkım beni en çok etkiliyeni olmuştur. İlk başlarda makara olarak başlayan ilişkimiz ilerleyen zamanlarda daha duygusal bir boyuta geçmiş ve günün her saatti yazışmaya başlamıştık. Artık acıkma gibi bir ihtiyaç haline gelmiş ruhumu onunla doyurma istenci ağır basar olmuştu.

Geleceğe dair bir çok planımız hayallerimiz oluşmaya başlamış. Msn üzerinde var olan birlikteliğimizi reel alana taşımaya karar vermiştik. O istanbulun bana göre karşı kıyısında kalıyordu eminönünde buluşma teklifimi kabul etmiş bir pazar günü bir araya gelmeye karar vermiştik. Salı günü aldığımız bu karar sonrası günler geçmez olmuştu . Ha geldi ha gelecek derken . Cuma akşamı yazışma anımızda aramızda bir tartışma çıktı ve buluşma iptal edilmişti. O an tüm dünya başıma yıkıldı. Belkide bu birlikteliği gözümde çok büyütüyordum ama ne var ki hayalerimde ki insanı msn üzerinde bulmuştum ve kaybetmek istemiyordum. Cumartesi msnsi çevrim dışı , pazar çevrimdışı ve aradan tam bir hafta geçmiş onu online olarak yakalamıştım . Hemen yazdım neden açmadığını sordum . Aslında açık olduğunu fakat çevrim dışı gösterdiğini söyledi.O an çektiğim ızdırabı hiç umursamadığını düşünmeye başlamıştım.

Devamı yarın 🙂

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , ,27 Yorum yapılmış " Msn Aşkım "

  1. eray diyor ki:

    masraflar karşılanmak şartıyla her yerden ve her yaştan bayanların gönlünü yaparım antepteyim arzu eden bayanlar ekler yakisiklieray@hotmail.com

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk