Msn arkadaşınıza dikkat edin | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Msn Adresleri // Msn arkadaşınıza dikkat

Msn arkadaşınıza dikkat

Msn arkadaşlıkları bir çok tehlikeyi beraberinde getirir. Hele ki magazin denen iğrençliğin genç beyinleri körelterek sohbet aracı olan msn gibi bir olayı fantazi mekanı haline dönüştürmesi ve reel sakıncalrı yüzünden ilk deneyimlerini sanal üzerinde yaşamak isteyen genç kız yada erkekler bazı husulara dikkat etmeliler , aksi takdirde başlarına gelecek olan onarılması mümkün olmayan durumlarla karşı karşıya kalabilirler.

Msn arkadaşı olarak gelişi güzel edinmiş olduğunuz bir kişiyi devamlı kullanmadığınız msn adresinize eklemiş olabilirsiniz. Amacınız onunla bir kaç fantazi yada kaçamak yapmak ve sonra elveda demek olabilir. Fakat onun sizin hakkınızda ki düşüncesini ve amacını bilemezsiniz. Sizin cam görüntülerinizi kaydediyor olabilir. Ve bunları video sitelerinde yayınlaraka sizin masumane kaçamak olarak nitelediğiniz durumu sizi rezil edecek bir eyleme dönüştürebilir. Bu bakımdan en azından yüzünüzü cam açtığınızda göstermeden ve geröek adınız kullanmadan yapmalısınız. Tabi en iyi yol bu gibi şeyleri hiç yapmamnız lakin insan meraklı bir yaratıktır ve denemek ister içgüdüleri onu düşüncesizce davranmaya sevk edebilir. Fakat bu notlara kafanızın içinde bir yer verebilirseniz kendi kontrol sisteminizi geliştirip daha temkinli hareket etmeye başlarsınız.

Daha güvenli bir sanal sohbet gelene kadar yabancılara güvenmeyin, gerçi daha güvenilir bir yazılım olduğunda zıt kutuplarda olan kişilerde gelişerek o sistemi aşabilecek bir program yapacaktır. Sanal dostluklar güzel fakat risklidir.

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , ,Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk