Kız msn adresleri ve msnadresi.org | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Msn Adresleri Döngüsü ve Msnadresi.org

Msn Adresleri Döngüsü ve Msnadresi.org

Siteleri dolaşıyorum sitemiz için önemli olan kelimelerin diğer sitelerde nasıl kullanıldığını irdeliyoruz filan. Adam sırf google de msn adresleri ile arama yapan kitleyi sitesine çekebilmek için yazı yayınlamış bakmış hmmm getirisi var dur bir tane daha yazayım . Sorsan bilgilendirmek için kaleme aldım der .Biz biliyoruz ki tamamen duygusal sarfiyat bunlar.

İnsanları google üzerinden kız msn adresi, msn adresleri, resimli msn adresleri kelimeleri ile aramaya sevk eden  olayı kimse irdelemez. Neden bizim sitemize rabet var, neden insanlar burda olsun ana sayfa da olsun resimli msn paylaşımında bulunarak arkadaş arayışı içindeler ve gerçekten burda aradıklarını buluyorlar  ? Bu soruları yöneltmek lazım önce kendilerine. Türkiye de arkadaşlık sitesileri diğer ülkelere oranla ticari bir iş dalı niteliğinde ucuz yazılımlar kurulmuş, için feyk üye dolu binlerce arkadaşlık sitesi sıfatı taşıyan ,kişiyi bünyesine kattıktan sonra hadi üye oldun şimdi para öde hayali üyelerle sınırsız mesajlaş diyen siteler bunlar. Bir tane adam gibi arkadaşlık sitesi var mı gold üyeliği olan ? Koskoca E-kolay net bile bu kulvarda yer almak istiyor ( sanki gerek var ) onun bile üyesi olduğunuzda sizen para talep ediyor ve sizi heveslendirmek için dişi bot sistemi ile selma size göz kırptı hadi sende karşılık ver ama önce parasını öde diyor.

Msnadres.org Türkiye de para talep etmeden arkadaşlık sitesi olarak hizmet edilebileceğini ve insanların gerçekten beklentisinin karşılanabileceğini gösterdi. İki günlük yayın kesintisinde sitemizin akıbeti ile ilgilenen yüzlerce mail aldık . Bu ilgi bizim başarımızın geri dönüşü olarak algılanmıştır.

İnsanlar bilindik arayüz ile karşılarına çıkan arkadaşlık sitelerine üye olmak istemiyor artık. Çünkü arka planda kendilerini bekleyen ücretli hizmetin bilincindeler.Arkadaşlık misyonu edinmiş bir çok sitenin artık çehresini değiştirme, daha sosyal içerikle kitlelere ulaşma zamanı gelmiştir.İnsanların parasını birkez alayım sonrası mühim değil zihniyeti ölmüştür. Sonuçta internet üzerinden arkadaş edinmek isteyen kitlenin nufusu bellidir. Bu yüzden bu nufusa sahip olmak isteyen ve iyi değerlendirmek isteyen site içinde yapay üyelerden fazlasını barındırmalı.Msnadresi.org ücretsiz ve kolay arkadaş mantığı ile misyonunu belirlemiş ve gerçek anlamda başarıya ulaşmıştır. Ücretsiz olan yayın politikamız hiç bir koşulda değişmeyecek ve siz değerli dostalarımıza hizmete devam edecektir.

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , ,31 Yorum yapılmış " Msn Adresleri Döngüsü ve Msnadresi.org "

  1. ferdi diyor ki:

    dayanamıyorum2

  2. gizem diyor ki:

    istanbuldan yakışıklı ve seviyeli olanlar eklesin gizem_prettygirll@hotmail.com

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk