Msn Adresinden kişilik analizi | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Msn Adresinden kişilik analizi

Msn Adresinden kişilik analizi

İnternet üzerinden insanların birbirleri ile anlık ileti sistemi ile iletişim kurmasına olanak sağlayan msn messenger adresleri , kullanıcısının bir nevi kişiliği hakkında sizlere ön bilgi sunabilmekte. Aslında sadece bu msn adresleri olarakta geçerli değil, diğer adres türleri mynet , yahoo yada diğer sitelerden alınabilir olanlar.

Normalde benim çok garipsediğim durumalardan bir tanesi bu olsada hemen hemen her yerde bu şekilde kişiliğini iletişim adresine yansıtmış bir çok kişiyle karşılaşabilirsiniz. Belkide bunalrdan bir taneside siz bile olabilirsiniz.  Hayata arabesk pencedereden bakan kişiler genelde iletişim adreslerine bunu yansıtırken kalp, aşk, sevgi, terk edilmişlik, hissiyatını taşıyan kelimeleri seçerler.Bu tipler genelde sanal aşka inanan kişilerdir.

Daha rahat bir bakış açısı ile çok yoğun duygusallık barındırmayan tipler başkaları için pek bir anlam ifade etmeyen kelimeleri tercih etmektedirler. Bu tipler genelde sanal üzerinden dostluğa kendi baklışlarını getirerek karşısında ki kişiye pekte güvenilir gözüyle bakmazlar.

Sanal alemi ve içindekileri reel yaşamın uzantısı gibi gören ve kendi yaşamını bu alanda sürdürmek isteyen kişiler iletişim adreslerinde genellikle kendi isim ve soy isimlerini tercih ederlerken . Bu kişilerin sanal üzerinden ilişki düşünceleri 1000 de 1 olasılık dahilindedir.

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , ,Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk