Msn Adresi Bulma Hadisesi | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Msn Adresi Bulma Hadisesi

Msn Adresi Bulma Hadisesi

Msn Adresi bulma diye bir programın varlığından bahsediliyor. Hatta bunu sitelere kurup , siteye aradığınız kişinin adını soy adını yazıyorsunuz size o kişinin msn adresini buluyor. Peki bu olabilir mi ? Mantıken olabilir ama olduğunu hiç sanmıyorum . Bir çok kişi çevresinde tanıdığı kız arkadaşının msn adresini bulmak için bu yola başvuruyor , Bu talep tabi ki bir çok kişinin dikkatini çekmiş olmalı ki bu mantığa hizmet edecek bir program yada ona benzer bir ssitem geliştirmiş.

Peki olay şöyle bir mantık yürüterek yaklaşalım . Neden mantık yürütücez çünkü henüz bu şekilde bir program bulmuş değilim . Aradığımda söylenemez :) ama arayan ve bulup kullanan arkadaşlarım var. Siz kız msn adresi bulmak için o sistemin kurulu olduğu siteye giriyorsunuz, ve kız msn adresi için isim yazıyorsunuz , sonra devam dediniz mi sistem o isimle alınabilecek kız msn adreslerini size sıralıyor. Bu sıralama işlemi yaklaşık bin küsür örnekten oluşuyor artık siz arasından seçtiklerinizi kendi msn programınıza ekleyerek sen o musun , yoksa şumusun ? sorularını sorarak tanışma işlemine geçiyorsunuz . Bu programla mahallede yaşayan kız arkadaşınızı bulurmusunuz bilemem ama listesine eklenmediğiniz bir çok kız msn adresi bulacağınıza emin olun.

Açık kız msn adresleri bulmak hesabı aktif olan bir kızın msn adresine ulaşmak bu tür programlarla oldukça zor bir ihtimal ama hani sizler denemeden bunun haklılığına inanmayacaksınızdır. Deneyin derim o zaman. Ama kız msn aderis bulmak yada msn üzerinden arkadaş edinmek istiyorsanız . Arkadaş sitesinden bir adım atmaya ne dersiniz. Hem siz kız arkadaş edinin hemde erkek arkadaş arayan kişilerin size ulaşmasına imkan tanıyın .

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , , , , , , ,11 Yorum yapılmış " Msn Adresi Bulma Hadisesi "

  1. gizem diyor ki:

    istanbuldan yakışıklı ve seviyeli olanlar eklesin gizem_prettygirll@hotmail.com

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk