Metallica Konseri | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Msn Adresleri // Metallica Konseri

Metallica Konseri

Türkiyede ilk kez olmuyor belki ama Metallicada ölümsüz değil.Onu izleme fırsatını kaçırdıysanız üzülmek için çok sebebiniz olmalı. Metallica sahne performansı ve müzik kalitesi ile geröekten hayranlarını geldiğine binlerce kez sevindiren konser sonrası haftalarca hafızada kalacak bir şov ile uğurlaması bu grubun gerçekten neden dünya çapında bir üne sahip olduğunu gösteriyor.

Metallica, 40 bin metalçiyi pazar gecesi müziksel ziyaret yaşattı. Ali Sami Yen’de mükemmel bir performans sergiledi

Biletleri aylar öncesinden çıkan ABD’li rock grubu Metallica, 9 yıl sonra İstanbul’u sarsan bir konser verdi. 40 bin Metallica hayranı Akbank eksi 26’nın sponsorluğundaki konser için Ali Sami Yen’de buluştu. Konserden notlar şöyle:

BAZI metalciler bir gece önceden sıraya girdi.

EN büyük acıyı saatlerce susuz duran ve birbirine yapışık kalan öndeki saha içi ile kapalıda tüm gün güneşten kavrulan seyirciler çekti.

SEYİRCİLER, Metallica sahneye çıkmadan önce Meksika dalgası yaparak eğlendi. Grubu, sahneye < ‘Metallica oley’ tezahüratıyla çağırdı. KONSER yaklaşık 40 dakika geç başladı ve aralıksız 2 saat 10 dakika sürdü. MASTER of Puppets, One ve Notting Else Matters koro halinde tek bir ağızdan söylendi. İLERLEMİŞ yaşına rağmen çok canlı ve yeni ünlü olmuş bir grup gibiydi. Sahneyi ve şarkıların aralarını nasıl kullanması gerektiğini çok iyi biliyorlar. ONE’DAN önce yaklaşık 3 dakika süren görsel bir şölen vardı. Patlama sesleri, hava fişekler, toz bulutları... SES sistemi çok başarılıydı. Hem yer sarsılıyor hem de ses boğulmuyordu. SOLİST James Hetfield, “Sadece iyi görünmüyorsunuz, sesiniz de çok iyi geliyor” diye konuştu ve giderken dizlerinin üzerine çökerek seyirciyi selamladı. 130 dakikada 19 şarkı KONSERDE çalınan şarkılar sırasıyla: The Extacy of Gold

Creeping Death

For Whom the Bell Tolls

Ride the Lightning

Harvester of Sorrow

Welcome Home (Sanitarium)

Leper Messiah

And Justice for All

No Remorse

Fade to Black

Master of Puppets

Whiplash

Nothing Else Matters

Sad But True

One

Enter Sandman

—-bis—-

Last Caress

Motorbreath

Seek and Destroy

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , , , , ,Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk