Mert-Begüm-Fulya Üçlüsü | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Mert – Begüm – Fulya Üçlüsü :)

Mert – Begüm – Fulya Üçlüsü :)

Son günler de bir geyiktir almış başını gidiyor. Fulya adında ki bir genç kız 2 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Mert`in en yakın arkadaşı Begümle kendisini aldattığını öğrendikten sonra ilginç bir intikam yöntemine başvurmuş.Sevglisi Mert`e ait olan özel eşyaları gittigidiyor.com adresinde açık artırma usülü satışa çıakrtan Fulya bir de buna video hazırlayıp, facebook gibi sosyal paylaşım platformunda kendi sayfasından yayınladı. Sevgilime kapak olsun diyen Fulyaya Mertten cevap gecikmedi. Mert Asıl sana kapak olsun dediği Fulya ya yaşanmışlıklara bok atma diyereyerek bir video hazırladı.

Olay aslın da saçma salak gibi birşey ama yine de internetin bu tip ilişkilere malzeme edilmesi artık ne denli içine girdiğimizi resmediyor. Mert`in kapağı Fulyanın tenceresine uyarmı bilinmez ama Fulya kadar etkileyici olduğunu söyleyemem . Daha yaartıcı olabilir bizlere daha fazla keyif verebilirlerdi.

Neyse sizlerden de bu tip bir durum da intikam alma yöntemlerini istiyorum. Siz ne yapardınız, kız arkadaşınız sizi aldatsa ona ait olan özel eşyaları gittigidiyor.com adresinde mi pazarlardınız yoksa yeni sevgilisine artık benim ihtiyacım kalmadı biraz da sen de kalsın diyip postalarmıydınız. Hadi bakalım sizden ayartıcı öneriler bekliyorum. Fulya ve Mert bir sonra ki kapak yapımların da sizin önerilerinizde faydalanabilir 🙂

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , ,Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk