Merhaba | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Merhaba

Merhaba

Öncelikle herkese merhaba demek istiyorum .

Adım Oya . İstanbul ticaret üni. mezunuyum . Yakın arkadaşımın bu bloğunda bundan sonra ara ara beraber olacağız. biraz havadan biraz sudan derken güncel konulara girip sizi sıkmadan , takıntılarımdan gördüklerimden ,duyduklarımdan , aşklardan ve aşklarımdan bahsedeceğim .

Aşklarımdan diyorum çünkü inanın benim orta okul dahil olmak üzere bir çok platonik aşkım oldu. Kimine açılamadım kimine açıldım kabul edilmedim , kimide öyle arada kaynadı gitti. Ama şunu belirteyim ki hepsinin bende anısı kalmıştır. Bu konuda vefalı biriyimdir. Bügün akrşıma çıksalar , geyik vari olsada derim ” Ulan seni deli gibi seviyordum” sonunada eklerim tabi ” ama iş işten geçti ” . Bilmiyorum kaçı bana hadi ya bende senden hoşlanıyordum , neden karşılıklı olarak adımlar atmayıp yaşanılabilecek bir ilişki için çaba sarf etmedik vesaire. Böyle bir ihtimale pek pay vermesemde insan işte düşünmüyor değil.

Öyle yani aşklar falan derken , bügünlere değineceğim , tabi ara ara . Bügüne değineceğim derken hep aşklarımdan bahsedecek değilim . Günümüzde ki aşk anlaşıyışından , biz kızların aşk dışında neler yaptığından yada neler yapmak istediğinden , boş vakitlerimizi nasıl değerlendiebileceğimizie dair fikir alışverişlerimiz olacak. Bazen nostarji yapıcam sizi alıp benim gençlik yıllarımda ki kadınaların arasına sürükleyeceğim , bazen çağ atlayıp bu gidişatımızın nereye varacağına değineceğim .
Neyse bu merhaba çok daha fazla uzamadan size gülümsüyor ve kokulu öpücüklerimden bir avuç serpiyorum .

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , ,Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk