Konuşan Toplum Platformu | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Konuşan Toplum Platformu

Konuşan Toplum Platformu

Aklınıza takılan her türlü mezvuyu tartışabileceğiniz bir platform olsun isterdiniz dimi. Rahatça düşünceleriniz paylaşabileceğiniz , düşüncelerinizi tartışabileceğiniz sosyal paylaşım platformu. Bu ihtiyacını gşderebileceğiniz güzide bir mekan hizmete girmiş bulunmakta. Gündemi tartışıp fikirlerinizle tepkinizi ortaya koyabileceğiniz yada gündem dışı düşüncelerinizi paylaşıma sunarak kitlelerin sizin düşünceleriniz hakkında ki yorumalarını görebilirsiniz.

Sistem size kendi sosyal grubunuzu oluşturma imkanı verdiği gibi mevcut gruplarda ki tartışmalara katılabilme imkanı sunuyor. Eğer üniversite öğrencisiyseniz okul arkadaşalarınız ile bu platfor içinde kendi grubunuzu oluşturup tartışma konularına dahil olabilirsiniz. Sistem içinde ki kişilerle iletişim kurabilir ve arkadaş listesi oluşturabilirsiniz.

Sitenin amacu gündeme ve topluma duyarlı kitlelerin saygı çerçevesinde fikirsel tartışma platformu olabilmektir. Sitenin yegane kuralı kişisel hakları ve kurumsal itibarı zedeleyici kaynaksız eleştirlerde bulunmamaktır.

Bende bu platformda düşüncelerimi açığa vurmak istiyorum diyorsanız sadace 2.dk ayırarak kayıt olabilirsiniz.

Konusuyor.us

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , ,Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk