Kadınları anlayamamak | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Msn Adresleri // Kızları anlayamamak

Kızları anlayamamak

Daha başlığı okuduktan sonra kim anlamış ki abi dediğinizi duydum . Haklısınız metabolizmasından mıdır yoksa çevresel etkewnlerden mi bilinmez ama anlaşılması çözülmesi en zor yaratıkların başında kızlar geliyor diyebilirim .

Her şeyi isterler , her şeyi alır verirsin ama bir türlü mutlu olamazlar. İstekleri tükenmez, karşılarsın yenisini ister , onu alırsın başkasını ister. Tuhaf bir istenç duyguları var. Dünyaya sahip olmak isterler ama Dünya umurlarında değildir.

Kışın mini etek giyip üşümeden gezerler onları gördüğünüzde siz üşürsünüz ama onalr soğukmuş sıcakmış iplemeden gezerler. Genlerinde yanardağın lavlarında ki bir elenti taşıyor olsa gerekler.

Erkek arkadaş konusunda kıskançlıklarından geçilmez ama yinede tüm kadınların beğenisini kazanmış erkelerle çıkmaktan geri kalmazlar. E madem erkeğini kıskanıyorsun o zaman neden en yakışıklısını istiyorsun orta yollu bir tiple idare et , olmaz kati olmaz en yakışıklısı onun olacaktır çünkü o kadındır.

Dedim ya tuhaf varlıklar.Kapris yaparlar ama suçu her zaman erkeğe yüklerler.Yuvayı yapan dişi oldukalrı söylenir ama son araştırmalarda boşanma sebebi olan taraf hep kadınlar olarak çıkmakta. Cennet onların ayaklarının altında derler ama Cehenneme giden yolda bedenlerinden geçer. Tuhaf varlıklar .

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , ,3 Yorum yapılmış " Kızları anlayamamak "

  1. ibay diyor ki:

    benle duygusalıgı yaşıyacak hanfendi arıyorum
    janini777@hotmail.de

  2. ibay diyor ki:

    benle duygusalıgı yaşıyacak hanfendi arıyorum

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk