Kız Msn adresleri arayan Erkek Tipleri | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // arkadaşlık siteleri, Erkek Msn Adresleri, Kız Msn Adresleri, Msn Adresleri // Kız Msn adresleri arayan Erkek Tipleri

Kız Msn adresleri arayan Erkek Tipleri

Genelde internetten msn adresi bulmaya çalışan  ve kız arkadaş sahibi olmak isteyen erkekler genelde aşk acısı çeken yada hiç sevgili sahibi olmamış kişiler olarak biliniyor oysa yapılan bazı araştırmalar sevgilisi olan ve hatta sorunsuz aşk yaşayan erkeklerinde internet üzerinden kendisine flört edebileceği kız arkadaş bulabilmek için Msn adresleri arıyor yada bazı arkadaşlık sitelerinde profil sahibi olabiliyorlar.

 

Bunun basit açıklaması aslında ilişki sahibi olan ve herhangi sorunu olmayan erkek adamın sevgilisine ihanet etme dürtüsü sanal alemin insanda uyandurdığı merakdan dolayı olsa gerek. Yeni , belkide hiç göremeyeceği yada kilometrelerce uzakda bir bayanla sohbet etmek  sevgilisinden başka karşı cinsden biri ile konuşmak  sorunsuz ilişkisi olan bir erkek için ilginç gelebiliyor.

Her neyse Bayan Msn adresleri paylaşan Kızlar karşılarında her zaman yanlız erkek çıkacağını sanmasınlar. Sevgilisi olan  hatta evli erkekler ile sohbet edebiliyor olabilirler. Bu konuda dikkat etmek gerekiyor.

 

Msn adreslerinizi paylaşın hemen erkek arkadaş bulun. Erkek Msn adresleri almak istiyorsanız yorum kısmında paylaşılan Erkek msn adreslerini listenize ekleyebilirsiniz.

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , , , , , ,5 Yorum yapılmış " Kız Msn adresleri arayan Erkek Tipleri "

 1. gensusanh diyor ki:

  Sevgili Aşk
  Benim adım gensusanh olduğunu, profil okuduktan sonra, ben bir olması gibi olacak
  Sizinle ilişki, daha fazla bilgi için, bana cevap lütfen (gensusanh@yahoo.com) bana anlatmak için çok önemli bir şey var,
  güzel senin

 2. kenan diyor ki:

  slm bayanlar her zaman msn acık her türlü sohbet ve buluş kenan_-63@ hotmail.com

 3. şuan olmuyanı aramak diyor ki:

  hayatın kendisini yakalamak

 4. rahmi diyor ki:

  mrb kızlar ban burhanye hep aşk yaşamak istiyorum

 5. goodseed diyor ki:

  canım merhaba, İsmim Goodseed.it profilinizi inceledikten sonra size yazmak benim için bir zevk olduğunu. Bu e-posta ile bana ulaşın lütfen (goodseedudah@yahoo.com) yani, ben, bayan Goodseed gelen teşekkür sizinle iletişim kurmak için özel bir nedeni var, çünkü ben benim resim ve benim hakkımda daha fazla bilgi verebilir.
  …………………………………………………………..

  hi dear, My name is Goodseed.it is my pleasure to write to you after viewing your profile. please contact me with this email(goodseedudah@yahoo.com) so that i can give you my pictures and more details about me because, i have a special reason to contact you,thanks from miss Goodseed.

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk