Kız Arkadaşın mı var derdin var ? | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Kız Arkadaşın mı var derdin var ?

Kız Arkadaşın mı var derdin var ?

Belki kızlar tarafından aman aman sanki biz aynı şeyi düşünmüyoruz diyilecektir , ama emin olun bu oran kız arkadaşından şikayet eden erkeklerin yanında sinek gibi kalır. Kızlar hep kapris hep vurdum duymaz hatta gamsız bile diyebilirim . Bir ilişkide erkek sadakat ister önemsenmek ister , ilgi ister. Ama kızlar erkeklerin bu isteklerini baskı olarak algılayıp şikayet ederler. Tüm bu taleplerden yoksun bir erkek arkadaşı olan kız yine şikayet eder , ” Benim erkek arkadaşım bemi sevmiyor ” işte böyle kızlar , ne yapsan yaranamazsın.

Geçen gün bir cafede kahvemi yudumalarken ( burası yalan) hemen yanı başımda ki masada sohbet eden kız ve erkeğin diyaloğuna kulak misafiri oldum ( kapı dinleme alışkanlığı annemden ) . Kız yanında sus pus oturan erkeğe sen şöylesin , bak yaseminin erkek arkadaşına nasıl sahipleniyor , sen benim nerde olduğumu hiç merak etmiyorsun gibi çıkışmalarda . Erkek sanırım sabah kahvaltısı yapmamış önünde ki simit ve çay ile meşgul. Aslında bu durumu dışardan gören ben gidip çocuğu tokatlamak istedim, ama birden gözümün önüne şimdi ki sevgilimden 9 sıra önce ki türkan adında ki kız geldi. Onunla aynı böyle bir sahnemiz olmuştu. Türkan bana bağırıp çağırıyordu. Yok sen şöylesin yok böyle yapmıyorsun , oysa ben onun yapmıyorsun dediklerinide yaptığımda bana yeter artık diye bağırdığı günleri bilirdim. bu düşüncemin ardından tokat atmak istediğim kişi değişti. Yeter lan diyip kıza okkalı bir tane yapıştırmalıydım . Çünkü çocuk büyük ihtimalle benim yaşadığım olayı yaşamış olmalıydı.
Ve o an bir vakıf kurmaya karar verdim . Kız arkadaşına göre karakter sahibi olan erkekler vakfı. İsmi çok uzun olduğu için bundan vazgeçtim . Şimdi kurmak i,steyeceğim vakfa isim arıyorum .

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , ,Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk