Kız arkadaşımın msn adresi | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Msn Adresleri // Kız arkadaşımın msn adresi .

Kız arkadaşımın msn adresi .

Geçen gün inat edip kız arkadaşımdan msn adresinin şifresini aldım , bunu yapana kadar ne yalanlar uydurdum yok zaten ben biliyorum hacledim msn adresini filan . Birde program bulmuştum msn adresi ofline olduğu zaman kilitleyebiliyorsun onunlada kitleyip iyice korkutmuştum . Neyse geçenlerde verdi şifreyi ve msn adresini ben açtım .

8 kişi online halindeydi. Bunlaradn birilerinin bişiler yazmasını bekledim . 1-2 saat sonra kız mı erkek mi belli olmayan biri naber bebiş yazdı , tabi bende bozuntuya vermeden sağol canım naber yazdım . bir kaç saniye sonra barıştık mı cevabı geldi . Ben yok hayır ne barışması naber dedim cevap verdim o kadar diyince.
Nebilim naber canım filan diyince aramızda ki buzlar eridi sandım dedi.

Ben hemen işte düşündüğüm gibi beni gerçekten aldatıyormuş derken. Ee yarın yapıyoruz diyorum ki sinemaya gidelim teklifi yaptı. Ben işte sırası diyip yok yarın erkek arkadaşımla çıkıcam ona sözüm var diyip tepkiyi beklemeye başladım.
O ne erkek arkadaşı ya hemen birini mi buldun daha bir gün oldu ayrılalı yazınca ben dayanamayıp bastım küfürü dedim ben * onun erkek arkadaşıyım bir yıldır çıkıyoruz ne dün ayrılması küfür filan . O sen ne diyon ya ben 3 yıldır çıkıyorum o kızla sen kimsin ne diyorsun seni öldürürüm naraları tehditleri .
Sonra dedi ki demek bu kız ikimizide idare ediyor vay adi kız al senin olsun benim öyle bir kızla işim olmaz.
Bende aynı türden cevap yazdım benimde işim olmaz dedim .
Sonra msn adresini kapatıp telden kız arkadaşımı aradım açtım ağzımı yumdum gözümü ben küfür ediyorum o hımm hımm diyip duruyor. Sonunda madem öyle bitsin dedi. Ben dayanamayıp nasıl yaparsın böyle birşey hiç yakışıyor mu diyince . Yalışmıyor tabi ki zaten öyle bir şey yok o msnde konuştuğun kişi bendim senin benden msn şifrremi neden almak istediğini merak ettim , demek ki bana hiç güvenmiiyormuşsun , güven yoksa ilişkide yok bundan sonra görüşmek istemiyorum dedi.
O an tuhaf olmuştum nasıl böyle bir halt yerdim . Tamamen boka batmıştım . Telefonu suratıma kapattı ve bir dahada açmadı. Tam 2 haftadırda açmıyor.

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , ,14 Yorum yapılmış " Kız arkadaşımın msn adresi . "

  1. gizem diyor ki:

    istanbuldan yakışıklı ve seviyeli olanlar eklesin gizem_prettygirll@hotmail.com

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk