Kimse Arkadaşsız Kalmasın | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Kimse Arkadaşsız Kalmasın

Kimse Arkadaşsız Kalmasın

Msnadresi.org olarak hizmet vermeye başladığımız 1,5 yılı aşkın süredir inanıyoruz ki kontörsüz ve susuz çalışır sizi arkadaş sahibi yapar sloganına yakışır bir gidişata sahip olduk ve Kimse arkadaşsız kalmasın misyonumuzda ciddi bir yol kat ettik.
Bügün Türkiye üzerinden 10 binlerce yurt dışından da binlerce ziyaretçi kitlesi ile arkadaş arıyorum diyen herkesin uğrak mekanı olmayı başardık ve siz değerli dostlarımıza elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalıştık. Bu süre içinde kimi arkadaşlarımız alışma evresi olarak nitelediğimiz bölümde Resimli msn paylaşım sayfamızda paylaşım kuralarını okumadan uygunsuz paylaşım yada birden fazla paylaşım yapmak için girişimlerde bulundu. Gel zaman git zaman msnadresi.org sisteminin nasıl işeldiğini bir çoğunuz öğrendi.

Aslında sistem çok basit ve gerçekten şuanda en iyi sonuca ulaşabileceğiniz tek mekan. Msnadresi.org Arkadaş arayan kitlenin en az gün içinde bir kez uğradığı yada mekan. Sizler resim ve msn paylaşımı ile bu günde en az bir kez uğrayan kişinin ilgisine takıldığınızda listesine dahil olarak sohbete başlıyorsunuz. Olay tamamen bundan ibaret. Yada siz diğer paylaşılan msnlerden birini listeize ekleyerek aynı görevi yerine getirebiliyorsunuz.

Sistem bu şekilde siz değerli dostlarımızdan hiç bir menfaat gütmeden çalışınca, samimi ve gerçek arkadaşlıkların yakalanması an meselesi olabiliyor.

Use Facebook to Comment on this Post36 Yorum yapılmış " Kimse Arkadaşsız Kalmasın "

 1. Toprak diyor ki:

  Bir umuttu yanlızlık birşeyleri paylaşamamaktı belki,gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belkide,belki belkilerle dolu bir hayattı bu..

 2. mustafa diyor ki:

  saat 10 dan sonra koyu acık bı sohbet edeceklerı beklıyorum bayan arkadas

 3. bilgüday diyor ki:

  slm güzel eylenceli konusmayı seven bayan arklarmsn e bekliyorum 🙂

 4. gizem diyor ki:

  istanbuldan yakışıklı ve seviyeli olanlar eklesin gizem_prettygirll@hotmail.com

 5. altek diyor ki:

  slm adım altek bayanlar eklesin yas önemli degil ay_tekavci@hotmail.com

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk