Karısından Şiddet Gören Erkek yokmu ? | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Msn Adresleri // Karısından Şiddet Gören Erkek yokmu ?

Karısından Şiddet Gören Erkek yokmu ?

Herkesin ya görsel olarak yada kulaklarına misafir olan , kocasından şiddet gören kişilerin feryatlarını dile getirdikleri kadının sesi türünden programları bilirsiniz. Ben hiç izlememiş olsamda o kadar çok geyik duymuşumdur ki bu programlar hakkında izlemiş kadar oldum diyebilirim .

Geçen bizim iş yerinde salim abi ile muhabbet ediyoruz. Akşam biraz dolanalım filan derken sohbet evde ki liderlik mevzusuna kaydı . Salim abi evin lideri olarak yengenin adını veriyor. Eğer eve geç gidersem beni kesip çuvala koyar sonrada kesin boş bir arsaya bırakır diyor. Bunları geyik olsun diye söylemiyor gayet ciddi. İşin bu kısmı beni düşündürdü . Neden Erkeğin sesi diye bir televizyon programı yok ! dimi ama böyle bir program yapılmalı ve evinde karısından şiddet gören erkeklerin derdine çare aranmalı . Kadın şiddet görüyorsa gidip mor çatı gibi bir kuruma sığına biliyor.

Sonuçta onun kadın olması bu konuda utanmasının önüne geçiyor. Ya erkek düşünsenize bir kurum var erkekleri barındırmak için . Erkek gidip beni karım dövüyor sığınma istiyorum talebinde bulunuyor, demezler mi sen nasıl erkeksin blaader :) Yani böyle bir program yapılsa bile emin olun oraya çıartacak erkek bulmakta zorlanırız. Çünkü türk erkeği gurur meselesi yaapr gider evinde gizli gizli iki odun yer kafasına ama bunu diline dolayıp kurum kurum yada kanal kanal gezip feryat figan etmez.

Asıl onların sorunu büyük bence. Kadınlar kırmızı kimliğinin ve eteğin onlara verdiği her türlü imkanı kullanıp aman ben mağdurum benim haklarım yok diye çığlık ata dursun ama ya eli maşalı kadının gölgesinde ızıdırap çeken erkek ne yapsın dimi . Kadınlar şükretmesini bilmiyor, ya erkek olsalardı ne yapacaklardı .)

Incoming search terms:

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , , , , , , ,Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk