Kadın ve aşk | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Kadın ve Aşk

Kadın ve Aşk

Genetik olarak biz kadınalr aşk için dünyaya gelmişiz gibi. Hayatımızda birinin olmaması yada olan kişinin içimizde ki hisleri karşılayamaması psikolojik çöküntülere sebebiyet verir. Her kadın aşık olmak , her gün kendisini heycanlandıracak bir kişiye bağlanmak ister bu kadının doğasında var.

Erkekler başlangıç olarak bu duygulara sahiptirler fakat dünyevi meseleler konusunda kendilerinin sırtında ki yük , aşk konusunda kadın kadar aktif değildirler. Kadın günün her anını erkeğiyle geçirmek onun gözlerinden içeri süzülmek isterken erkek kadına bakarken bile gözleri donuk halde kafasında ki hayat meseleleri ile meşgüldür.

Bir çok aldatma eyleminin temelinde bu gerçek yatar. Kadın erkeğinden beklediği aşkı alamayınca ve erkeğinin düşüncelerini anlamayınca , kendisine karşı aşk beslemediği hissine kapılır ve mutsuz olur. Bu mutsuzluk aslında kadının taşıyabileceği boyutun çok çok üstündedir. Bir kadın bir çok sancı ile baş edebilir ama aşk ihtiyacından kaynaklanan sancının önüne geçemez ve bu sancıyı dindirecek her türlü eylemi gerçekleştirir.

Kadın ve aşk ayrılmaz bir bütündür ve erkeğin bunu anlaması ve ne olursa olsun kadınını bu konuda eksik bırakmamalı kafasında her türlü sorunun yanında onu varlığınıda taşımalıdır.

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , ,Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk