Kadın Neden Aldatır | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Kadın Neden Aldatır

Kadın Neden Aldatır

UzmanTv de Aşk doktoru Mehmet Çoşkundeniz`e sorulan bu soru gerekten güzel tespitlere yer verilerek paylaşıma sunulmuş.Bu konu hakkında yapılan araştırma ve analizlerede yer veren Mehmet Çoşkundeniz erkekleri kadın aldatmalarının temel faktörü olarak niteliyor. Sağlıklı bir kadın eşinden yada sevgilsiinden her manada yakınlık görüyorsa kessen aldatmaz diyen Çoşkundeniz bu yakınlık değerini yitirdiğinde kadında aldatabilir bir potansiyelliğe sahip olabiliyor dedi.

Bunun yanında ingiletere de ki bir araştırma sonrası her 3 kişiden birinin eşini yada sevgilisini aldattığını , kadınalrın %51 ik oranının buna tekabül ettiğini ve %24 lük kısmın fiziksel diğer kısmın da zihinsel aldatma yaşadığını dile getiren Mehmet Çoşkundeniz kadın için karşısında ki erkek yeterliliğini yitrmişse ve zihnine eşi yada sevgilisinden başka biri girmeye başlamışsa kadın kendini aldatmış olarak görüyor dedi.

Bu kadın aldatmalarında eşlerimize yada sevgilimize istediği hak ettiği ilgiyi gösterirsek sanırım bu konuda yaşanacak tatsızlıklara karşı bir önlem almış oluruz. Esen kalın..

Use Facebook to Comment on this PostYorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk