Jubile yaptım | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Msn Adresleri // Jubile yaptım

Jubile yaptım

Ramazanın gelmesine yakın benim arkadaş çevremde trafik hızlanır. Sanki dünyanın sonu gelmiştir. Ve ilk saurun ardından dünya yerle bir olacak tüm yapmak istediklerin için zaman çok geç olacaktır. Aynı bu havada bir hafta yaşarız her ramazan. Biri telefonu kapatır diğeri açar ” Aga napcaz bu akşam” Ne demek napcaz yha dün naptık aynen devam . Bügünü dünden ayıran yada önce ki haftalardan farklı kılan nedir ?

Neyse geçen akşam yine bir arkadaş aradı ” Aga napıyon ” dedi . İlke kez biri napcaz değilde nabıyon demişti , tuhafıma gitti ilk önce . Dedim bişi yaptığım yok ama sanırım işten çıkınca eve gidip yatıcam. Senin bir planın varsa uygulayabiliriz.

Bende onun için aradım dedi , hani son üç gün kaldı bir jubile yapalım son son 1 ay dükkanlar kapalı olacak ne dersin .

Tamam dedim bana uyar napalım peki ?

Bir taksim fena olmaz biraz içimizi döker ordan Aksaraya geçip son gölümüzü Rus milli takımına bırakır çıkarız .

Bana uyar dedim. Akşam işten sonra buluştuk programa uygun bi şekılde Taksimde önce Nevizade sefası ordan istiklal caddesi ve bizim en hızlı olarak gördüğümüz mekana girdik. Bir iki salındık filan derken tam çıkma kararı aldık ki karşımıza iki deli hatun dikildi sallanma gülümseme filan. Yanımda ki Kamile dedim bu akşam gölü kendi ağlarımıza atalım Ruslar zaten savaş yorgunu iyi verim alamayız. Bana gülümsedi. Pistte onlara doğru sokulduk. Bir iki sallamasyon hareket ve gerçek hamle geldi . Kızlar olumlu karşıladılar bizi. Çıktık ordan Araba ile Eminönü sahilde balık keyfi yaptık ve soluğu evde aldık. Jubile karşılaşması özel dakikalara gebeydi Ama sansür nedeni ile anlatmıycam. ..

Tüm jubile yapabilen arkadaşlara selam olsun diyorum 🙂

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , ,4 Yorum yapılmış " Jubile yaptım "

  1. ahmet diyor ki:

    slm ben ahmet herkeşi sohbete bekliyorum oglanlar hariç msnem black_nacker@hotmail.com

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk