iphone Localsin ile Arkadaş bulmak | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // arkadaşlık siteleri, Erkek Msn Adresleri, Ivır Zıvır, Kız Msn Adresleri // iphone Localsin ile Arkadaş bulmak

iphone Localsin ile Arkadaş bulmak

iphone dünyanın en çok tercih edilen telefonu omayı başarınca farklı kulvarlarda da hzmet vermeye başladı bile. İphone ile artık bekar kişiler Localsin adında ki programı kurarak kendisine yakın olan diğer bekar kişilerle iletişim kurabiliyor ve evliliğe giden süreci başlatabiliyor.

Öyle bir güne geldi ki artık evlilik kavramı giderek tuhaflaşıyor.Localsin bu sürecin geldiği son nokta olsa gerek. Artık yolda yürürken arkadaş bulabilir yada hayatınızı birleştireceğiniz eşinizle tanışabileceksiniz.

Apple’ın uygulama mağazası AppStore’a düşen yeni bir uygulama, Apple’ın tüm işlerini bir yana bırakıp çöpçatanlığa soyunduğu şeklinde yorumlandı.

Localsin ismini taşıyan ve özel bir firmanın geliştirdiği uygulamada amaç, yalnız olan bir diğer kişiyle eşleşmek ve iletişime geçmek.

ABD ve Avustralya’da binlerce kişinin telefonuna indirdiği uygulama AppStore’dan ücretsiz olarak indirilebilirken, uygulamanın Apple ile doğrudan bir alakası bulunmuyor; ancak bu uygulamaya AppStore’da yayınlanmasına izin vermesi de ayrıca kayda değer elbette.

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , , , , , , ,1 Yorum yapılmış " iphone Localsin ile Arkadaş bulmak "

 1. mercies. diyor ki:

  Hello dear.

  How are you today i hope you are fine?
  My name is mercies sambo,i saw your profile today and i love it,i think we can build a good relationship/friend from there. Dear please write me back through my email address so that i can send you my photos and for more discussion (mercies.sambo@yahoo.com)
  I am waiting for your reply soon

  My dear please contact me with this email (mercies.sambo@yahoo.com)

  Regards
  mercies.

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk