internetten Evlilik | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // internet Aşkları

internet Aşkları

Bir çoğunuz ya çevresinde görerek yada kulaktan işiterek internette tanışan çiftlerin evlilikle sonuçlanan hikayelerinden en azından birine denk gelmiştir. Bu tip evlilikler inernet denen platformun günlük yaşantımızın hemen hemen tamamında yer sahibi olmasından kaynaklanyor olabilir. Eskiden insanoğlu işinden gücünden arda kalan zamanı dışarda gezinerek yada ev içinde farklı meşgaleler edinerek geçirirken şimdi boş geçen sürecin tüketimine hatta çalışma saatlerinden bile kırparak içine daldığı internetin başında olmasından kaynaklanıyor.

Herneyse geçen akşam televizyonda haberlere göz atarken denk geldim. Bir çift oyun oynarken tanışmışlar. Çiftlerden erkek olan Türk , kız amerikalı.Bir kaç kelimelik iletişimin ardından bir ömür sürecekleri evlilik müesesinin ilk adımları olan tanışma faslına geçilmiş. Karşılıklı olarak ülke ziyaretlerinin ardından erkek evlilik teklifi konusunda klasik bir tutum sergilemek istememiş ve arkadaşları ile plan yaparak sevgilisi ile su altında yunuslarla eğlenirken kağıda yazdığı ingilizce evlenme teklifini sevgilisine göstererek gerçekleştirdi.

Acaba internet aşklarına has bir drurummudur bilinmez ama bu tipten tanışmalar her nedense hep bu tip şaşırttıcı eylemler ile mutlu son ile noktalanıyor. Darısı diğer arkadaş arayan dostlarımızın başına diyelim. Esen kalın..

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , ,10 Yorum yapılmış " internet Aşkları "

  1. sinan ermiş diyor ki:

    slm ben sinan durust cıttı olanlar eklesın gecesahilim_54@hotmail.com

  2. ahmet diyor ki:

    slm ben ahmet 30 yaş durus olan bayanlar ekleyin ahmet_582@hotmail.com

  3. gizem diyor ki:

    istanbuldan yakışıklı ve seviyeli olanlar eklesin gizem_prettygirll@hotmail.com

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk