IJustMadeLove.com Sapkınlıkta Uç nokta | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // IJustMadeLove.com Sapkınlıkta Uç nokta

IJustMadeLove.com Sapkınlıkta Uç nokta

İnternetin yaygınlaşması ile insanoğlu kendini sanal evrenin içine hapsetmeye herşeyini bu platforma taşımaya devam ediyor. Belkide bu sürecin en saçma sapan etabı bu başlıkta adını verdiğim site içinde yaşanıyor olmalı. Bu site sevişme sonrası bildirisi niteliğinde . Yani siz sevgilinizle eşinizle vesaire seviştikten sonra bu siteye girip google map üzerinde nerde ve nasıl seviştiğinizi belirtiyorsunuz. Amaç ne peki ? İnternet üzerinde ki sapkınlıklara bir yenisini daha ekleyen bu zihniyet acaba neyi amaçlıyor.

İnternetin daha faydalı daha verimli işler için kullanıldığını hepimiz biliyoruz. Ama hani bu verimliliğin yanında bizlerden bir çok şey götürdüğü psikolojimiz üzerinde olumsuz etkiler meydana getirecek içeriklerin bulunduğu bir yer. Bu yüzdendir ki internet üzerinde sörf yaparken kendinizi bu kiri içeriklerden korumayı ihmal etmeyin.

Düşünsenize internet bizi ne kadar etkilemiş. Siz sevişme sonrası yapılan eylemi partnerinizle bile konuşmazken, bunu tüm dünya ile paylaşarak keyiflenme eylemine adapte oluyorsunuz. Yok böyle bir olay sizin için özel olan sizde kalsın.İnsanoğlu daha fazla edepsizleşmesin.

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , ,Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk