Hilal Cebecinin Pampişizm Hareketi | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Hilal Cebecinin Pampişizm Hareketi

Hilal Cebecinin Pampişizm Hareketi

Normalde ünlüler gündemde kalabilmek için olur olmaz kişilerin altına yatmayı yada yatmış gibi göstermelik ilişkilerle medyada yer almayı tercih ederler. Bu şekilde gündemde yer bulan ünlü kişisi kısa sürede olsa yüksek meblağlarda para kazanır şöhretinin ömrünü bir nebze daha uzatır.

Hilal Cebeci bu alışılmış yolu tercih etmek yerine  sıradışı bir yol seçerek gündemi işgal etmeyi başardı. Bügün hemen her yerde Hilal Cebecinin Pampişleri konuşuluyor. Twitter üzerinden evinde ki doğal hallerini, iç çamaşırlı görüntülerini twitter takipçileri ile paylaşan ve bunun yanında takipçileri ile samimi sohbetlere girişen Hilal Cebeci hem dişiliği hemde kıvrak zekası ile mide bulandıran ilişkiler yerine günümüzün reklam aracı olan Sosyal medyayı kullanmayı tercih ettti. Ve bence çokda güzel etti.

Bakalım Hilal Cebeciyi seven yada sevmeyen kişiler bu pampişizm hareketi hakkında ne düşünüyor. Anketimize katılım bekliyorum.

Hilal Cebecinin Pampiş hareketine ne diyorsunuz ?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , ,1 Yorum yapılmış " Hilal Cebecinin Pampişizm Hareketi "

 1. mercies. diyor ki:

  Hello dear.

  How are you today i hope you are fine?
  My name is mercies sambo,i saw your profile today and i love it,i think we can build a good relationship/friend from there. Dear please write me back through my email address so that i can send you my photos and for more discussion (mercies.sambo@yahoo.com)
  I am waiting for your reply soon

  My dear please contact me with this email (mercies.sambo@yahoo.com)

  Regards
  mercies.

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk