Haydar Dümen`e Sormuşlar | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Haydar Dümen`e Sormuşlar

Haydar Dümen`e Sormuşlar

Valla arada sırada değil hemen hemen her gün bir kez olsun göz atarım haydar dümen`in yazılarına . Genelde posta Gazetesinden takip etsemde internet üzerinde bulduğum bir çok kaynaktanda takip etmeye çalışırım. Haydar Dümen`e öyle sorular soruyorlar ki hiç Cem yılmaz türünden Stand-up filan izlemey gerek yok okuduklarım beni gün boyu zinde tutuyor. Mide kası yaptım sorulan sorular sayesinde.

Bügün düşündüm ve Haydar Dümen`i takip eden benim gibi site ziyaretçileri yakaladıkları geyik soruları burda paylaşsın ve hep beraber eğlenelim.Bakın sadece geyik konular olsun ama ciddi ciddi sorulmuş sağlık açısından önemli olan sorular değil. Böyle okurken bomba etkisi yapacak türden olanları paylaşalım.

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , ,4 Yorum yapılmış " Haydar Dümen`e Sormuşlar "

 1. Palyanço diyor ki:

  17 yaşındayım, sevgilimle ilişkiye girdik. Benim menimi kız arkadaşım yuttu. Bir hastalık bulaşır mı?
  Bir de hamile kalma olasılığı var mı?

  Haydar Dümen:
  Değerli okurum, oha be! Niye hamile kalsın ki? Başka bir hastalık kapma olasılığı da yok.Ama çocuğum bu oyunu kendi sahalarınızda oynasanız. Komşunun penceresine top kaçırır gibi olmayacak yerlerde dolaşmasanız siz de rahat etseniz ben de. Ne işin var kızın ağzında?

 2. Palyanço diyor ki:

  Ben 1 yıllık evliyim ama hemen orgazm olamıyorum. Eşimde her dokunuşunda kendimi
  kaybetmemi istiyor ama ben bunu başaramıyorum.

  Haydar Dümen:
  Değerli okurum, orgazm güçlüğü kadınların genel sorunu. Daha evliliğin yeni. Kadınlığının olgunlaşması için yıllara ihtiyacın olabilir.
  Ama eşinini de davranışı, ustalığı, bu konudaki duygusal ve fiziki performansı bana göre yetersiz. Eşin çok şey istiyor, çünkü bilmiyor. İstediğinden çok vermesini ve
  seni kıvama getirmesini becerebilirse orgazm süren ve zamanın kısalacaktır.

 3. Palyanço diyor ki:

  20 yaşındayım. Sevgilim de aynı yaşta. Ama kız arkadaşım benimle ilişkiye girmek istemiyor. Aslında istiyor ama ailesi duyar diye çekiniyor.
  “Evlenmeden olmaz” diyor. Bunun için de 4 yılımız var. Ve o kadar yıl beklemek çok zor.

  Haydar Dümen :
  Değerli okurum, zor bir soru. Aklıma saçma sapan yanıtlar geliyor. 4 yıl beklemek ikinizin de aleyhine sonuçlar doğurabilir. Bunlar da evlendikten sonra ortaya çıkıyor.
  Ve mutluluğunuz da olumsuz etkileniyor. Ama kız arkadaşın tedirginliğinde haklı. Onun da koruması gereken kutsal değerleri var.
  Sakın ciddiye almayın; acaba diyorum,dediğime de inanmıyorum; gizlice nikahlansanız ve kimseye duyurmasanız. 4 yıl sonra da yeni nikahlanmış gibi düğün dernek odanıza çekilseniz. Bazen öyle sorular soruyorsunuz ki kale gibi duvarın önünde yapayanlız kalıyorum.

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk