Halimiz Duman ! | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Halimiz Duman !

Halimiz Duman !

Bir kaç gündür dikkatinizi çektimi bilmiyorum ama sitelerde ki reklamlar arasında eşcinsel bir sitenin reklamı gösteriliyor. Üstelik Türkiyeden hizmet veren bir site. Eşcinsellik belki kişinin kendisi tarafından yapılmış bir tercihtir ve kimse onu yargılayamaz ve yadırgayamaz. Fakat aynı saygı ve özeni diğer kesime yani yaratılış esasına uygun bir cinsel tercih yapmış bizlere yada bizden sonra ki nesile göstermeleri gerekmez mi .

Bir çok kişi sanane kardeşim tercih sahipleri var. Senin eşcinsel tercihin yoksa ilgilenme girme siteye diyebilir. Doğrudur haklıdır , kesinlikle madem normal tercih sahibisin görmezden gelirsin . Ama şu var ki herkes irade sahibi değil yada kimliksel oluşumunu tamamlamamış normal bir ilişki yaşamadığı için kimlik bunalımında olan gençler var. Hani bir söz var ” Ya meraktan yada Meraktan ” diye. İşte bu söz genç kişilerin merak duygularını kullanıp içine sızabilir. Bir bakayımla başlayan ve henüz tercihini tamamlamamış sağlam bir karakter oturmamış gençlerde bu farklı düşünce ve eşcinsel yönde kaymalara sebep olabilir. Bu sözümde bir çok kişi eşcinsellik normal değilmidir ki bunu söylüyorsun diyebilir. Bir çok uzaman eşcinselliğin hastalık olduğunu dile getiriyor. Zaten böyle olduğu için toplumlarda tam anlamı ile eşcinselliği kabul etmiyor. Kimse çevresinde hastalıklı kişilerin olmasını istemez.

Bu yüzdendir ki eşcinsel sitelerin normal kullanıcıların giriş yaptıkları sitelerde reklam gösteriminin olmaması gerekir. Her nasıl ki onlar kendi yaşamlarına kendi tercihlerine saygı bekliyorsa bunu beklemek bizimde hakkımız değil mi ?

Bügün Hürriyet gazetesinde eşcinsel bir çiftin evlatlık edinerek normal bir aile olacağını okudum. Bakın kalın yazdım normal bir aileden bahsediyor. Normal aile kavarmını ya kimse tanımlamamış yada içi boşaltılarak dezanformasyona uğratılmak isteniyor. Gidişat kötü diyorum . Ve böyle bir ortamda size kendinizi korumanızı tavsiye ediyorum .

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , ,Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk