Güzin Ablaya destek yağıyor | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Msn Adresleri // Güzin Abla`ya destek yağıyor

Güzin Abla`ya destek yağıyor

Okur camiası Güzin ablasını ebediyete uğurladığından beri onun köşesinde annesinin bıraktığı yeri doldurmaya çalışan ve annesinin yolundan giden Feyza Algan bakireliğin korunması gerektiğini savununca Abdli bir mühendis tarafından örümcek kafalı olmakla suçlanmış ve hakarete maruz kalmıştı. Annesi gibi toplum ve Türk aile ahlak yapısının nitelikleri konusunda hassas davranan Feyza Algan bu kişinin kendisine gönderdiği Örümcek kafalı yazısını yaınladı. Bu yazıyı okuyan Güzin Abla müdavimleri Feyza alganı e-mail yağmuruna tuttular.

Kendisi Abd`nin yozlaşmış kültürnde yetişen ahlak kavramını soluyamamuış kokuşmuş sokaklarda bekaretini yitiren kızlarla dolu bir atmosferi içine sindirebilen bu mühendis yaşadığı ülkenin sınırlarını aşmasa bence daha iyi olur herkes yaşadığı toprakların kültürü benimsemiş onun doğru olduğu kanısına varmış ve bunu muhafaza etmek ister . Madem sen orda bekareti sorun olarak algılamıyorsun. O halde orda kal ve senin kokuşmuşluğunu yazıda olsa bu ülkeye ihraç etme.

Güzin Abla köşesinde annesinin yerine yayın yapan Feyza Algan`a bu konuda ki hassasiyetinden ötürü Türk milleti adına binlerce kez Teşekkür ediyor ve yayınlarının devamını diliyorum .
Bu vesile ile Güzin Ablamızada Allah`tan rahmet diliyor mekanı cennet olsun diyorum.

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , , , , , ,Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk