Gülben Ergen - Aşk hiz bitmez 2008 | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Msn Adresleri // Gülben Ergen

Gülben Ergen

Geçen gün biyografi.net sitesinde tarihe mal olmuş yaşamları ile ismini yazdıran şahsiyetlerin hayatını okuma gibi bir istenç duydum. Aslında aklımda bir kaç isim vardı. Sanat camiasından kimse ile ilgilenmesem de En popüler kişiler listesinde Adolf Hitler birinci sırada M. Kemal Atatürk ikinci sırada , Necati şaşmaz üçüncü sırada yer almış ve onların hemen altında yani dördüncü sırada yer alan isim beni şaşırtmıştı . Bu isim Gülben ergendi. Tuhafıma giden Gülben ergenin Hülya Avşar polemikleri ve Cem uzanın kasasından çıkan video görüntüleri sonrası evliliğine kadar piyasasında ki düşüş ve evliliği ile bir dalgalanma ve yaşamış olmasıydı . Hani dedim bu kadın gündemden düşmüş olamlı ne işi var biografi.net`in popüler sıralamasında.

Sonra google abiye gülben ergen yazdım dedim acaba ben mi sağırlaştım bu kadın hakkında ki haberleri duymaz oldum filan. Gerçektende böyleymiş. gülben ergen yaza damgasını vuran Aşk Hiç Bitmez adlı parça ile listeleri talan etmiş. Ve oldukça çok istek olur her barda her discoda çalınır hale gelmiş. Yani listede ki yükselişi onun sansasyonel yaşamından değil bu sefer ki gerçek anlamda mesleğini icra edebilmiş ve çok güzel bir performans ortaya çıkarmış olmasından kaynaklanıyormuş.

Bu Gülben Ergen vesilesi ile dinlemediyseniz yani benim gibi sağırlaştıysanız mutlaka Aşk hiç Bitmez şarkısını ve Gülbern Ergenin ( Bu arada artık Gülben Ergen Erdoğan ) albümünü almanızı zevkle dinlemenizi tavsiye ederim .

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,10 Yorum yapılmış " Gülben Ergen "

  1. tanju diyor ki:

    seni bütün kılip lerin izli yorun

  2. tanju diyor ki:

    seni çok seviyorum
    gülben

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk