Google Buzz Sosyal Ağ | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Google Buzz Sosyal ağ

Google Buzz Sosyal ağ

Facebook,tweeter gibi sosyal paylaşım siteşerinin ihtaşımına dünyanın arama motoru olan google göz koymuş durumda. Google Buzz le sosyal ağ sektörüne giren google Buzz çevrim içi olarak video fotoğraf ve durumunuzu takip ettiğiniz yada sizi takip eden kişilerle paylaşmanıza olanak sağlıyor. Gmail gibi e-posta devi ile aynı plaformu kullanması ve anlaşılır bir arayüzü ile oldukça iddalı gözüküyor Google. Ben şimdiden ilk paylaşmımı yaptım bile oldukça pratik ve hızlı gibi gözüküyor.

Google Buzz ile yapılan fotoğraf paylaşımları çevrim için Picassa da saklanıyor.Gizlilik politikasını filan okuduğunuzda gerçeken gönül rahatlığı ile paylaşımlarda bulunabileceğiniz bir platform olduğunu göreceksiniz.Google Buzz anladığım kadarı ile sadece gmail üzerinden hizmet veriyor.En fazla e-posta gönderdiğiniz kişileri listenize ekleyerek onların yapacağı paylaşımlardan haberdar olmanızı sağlıyor.Sadece gmail ile kullanıldığını varsayarsak kullanmak isteyenlerin bir adet @gmail.com uzantılı google hesabı açması gerekcek. Bakalım facebook tweeter gibi çılgınca tüketilen bir ürün olabilecek mi . Google Buzz tarafımca izlemede.

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , ,3 Yorum yapılmış " Google Buzz Sosyal ağ "

  1. Serpil Gonca diyor ki:

    Arkadaşlar bunu kullanan var mı nasıl kullanılıyor ben pek birşey anlamadım. Gmail hesabım var ama hiç bir şey yapamadım . biri nasıl kullanıldığını anlatırmı.

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk