Gerçek Resimli Msn adresleri | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // arkadaşlık siteleri, Ivır Zıvır // Gerçek Resimli Msn adresleri

Gerçek Resimli Msn adresleri

İnternetten arkadaş bulmak sanıldığı kadar kolay. Bu imkanı size biz Msnadresi.org olarak sunuyoruz. Msnadresi.org Resimli arkadaş arayan kişilerin msn adreslerini ücretsiz olarak paylaşmasına izin veriyor ve bu sayede binlerce kişi tek kuruş ödemeden arkadaş bulabiliyor.

Msnadresi.org 2008 yılından bu yana hizmet verirken taklitleri türedi ve Msnadresi.org arkadaşlık sitesinin ücretsiz olarak verdiği arkadaşlık servisini ücretli olarak yapmaya çalıştılar. Ama menfaatsiz olarak hizmet veren Msn arkadaşlık sitemizin popülerliğine erişemeden kaybolup gittiler.

Msnadresi.org gerçek resimli msn paylaşım sitesidir, ve tamamen ücretsizdir.Arkadaşlık sitesi arayan kişilerin farklı sitelerde şans denemesi ve bu uğurda ücret ödemesinin bir anlamı olmadığı gibi.Tek resim ve msn adresi paylaşarak nasıl arkadaş ulunabileceğini test ederek öğrenebilirler.

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , , , , , ,1 Yorum yapılmış " Gerçek Resimli Msn adresleri "

 1. calanthababe@yahoo.com diyor ki:

  Merhaba

  Benim adım bayan calantha, i bize senin hakkında hissediyorum nasıl bilmiyorum arkadaş olmak istiyorum, üzgünüm seni utandırıyor muyum ediyorum eğer (calanthababe@yahoo.com) benim e-posta yoluyla bana yazabilir, lütfen benim resimlerle birlikte benim kendi hakkında tüm açıklar.
  aşk senin,
  Bayan calantha
  ———————————————————-

  Hello

  My name is miss calantha,i want us to be friends i don’t know how you will feel about it,please you can write to me through my email (calanthababe@yahoo.com) i’m sorry if i am embarrassing you, i shall explain all about my self including my pictures.
  yours in love,
  Miss calantha

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk