Gelecek size kendini gösterse | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Gelecek sana kendini gösterse.

Gelecek sana kendini gösterse.

Kelebek Etkisi filmini izlemeyeniniz yoktur sanırım, hani adam bulunduğu durumu geçmişe dönerek düzeltmeye çalışıyor filan . Geçen arkadaşlarımdan biri bu filme benzer bir soru sordu.

Soru şöyle ;

Nasıl olduğu önemli değil, bir şekilde geleceğe gittiniz ve sevgilinizin gelecekte sizinle değil bir başkası ile yaşadığına tanık oldunuz. Mutlu bir yuvası var ve hayatında sizden eser yok. Ve bu kısa görüntülerin ardından geri döndünüz. Nasıl bir yo izlersiniz ? O sizin için çok şey ifade ediyor ve onsuz bir yaşam düşünemiyorsunuz, ama gelecekte hayatınız da o olmayacak (!) ne yaparsınız ?

Bu sorunun kelebek etkisine benzerliğini şöyle; ya geleceğiniz o an ki görüntülere bağlı olarak şekilleniyor ve bu görüntüler sayesinde sevgilinize yaptığınız baskılar sonucunda sizden ayrılmasına sebep olabilirsiniz, yada yine bu görüntüler doğrultusunda, ne de olsa onunla gelecekte birlikte olamayacağım diyerek ilgisizleşerek, hem siz hemde sevgilinizin bu ilişki hakkın da ki düşüncelerinde değişime sebep olabilirsiniz filan.

Böyle bir durum sizin başınıza gelse nasıl bir etki yaratır .

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , ,Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk