Formula 1 Kızları | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Msn Adresleri // Formula 1 Kızları

Formula 1 Kızları

Her for-mula 1 sezonunda içim kıpır kıpır olur Sebebi öle sizin düşündüğünüz gibi hız tutkusu değil. Tamamen extrem bi olay. Formula 1 yarışlarında amigoluk yapan çıtır hatunlar varya onlar beni etkileyen . Yoksa yarışı kimin önde götürdüğü filan hiç mi hiç umurumda bile değil. O kızlara bitiyorum ben. İnanırmısınız nerden buluyorlar bu kızları özel bir üretim merkezi mi kuruludur anlamış değilim.

O kiyafetler mi onlar için yoksa onlar mı o kiyafetler için var edilmiş bi anlayamadım. Bu kadar mı güzel bu kadar mı iç açıcı olur bir varlık. İnannılır gibi değil.

Bu for-mula 1 kızları nerde yaşar nerde beslenir nerde dinlenir bilsem inanın yazın sonunu filan beklemeksizin göç edip onalrla aynı havayı solumak istiyeceğim. Ama kim bilir dünyanın hangi şehrinde güne merhaba diyorlar. Acaba diyorum bende mi sıradan sürücülüğü bir kenara bırakıp for-mula 1 olayına dalsam direksiyonum iyidir. Direksiyon dedimde aklıma geldi . Son günlerde dikkatinizi çektimi bilmiyorum ama her duvarda her kavşakta bir ilan var. Bayandan Dir*eksiyon dersi verilir. Acaba bu bayanlar sadece direksiyon dersmi veriyorlar. Gerçi ne verirlerse versinler benim umrumda değil ben direksiyon dersimi Formula 1 kızlarından almak istiyorum. Acaba For-mula 1 kızlarının msn adresini bulabilir miyim bakarsınız onlarla msn üzerinde sörf yaparız .. Ahh diyorum ahh For-mula 1 istanbul bir an önce gel ..

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , ,Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk